Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Seven deadly sins Escanornak...

Seven deadly sins Escanornak meddig lenne esélye Goku ellen?

Figyelt kérdés

Régen népszerűek voltak az ilyen összehasonlítós kérdések,és igen ez pusztán szórakozás,úgyhogy a mi értelme van az ilyeneknek emberek görgessenek tovább pls.

Kérdés pedig,milyen fejlettségi szint kéne Gokunak ahoz hogy kipitsázza Escanort a legerősebb formájában?



2022. szept. 12. 03:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A kérdésre a választ nem tudom, viszont Goku jelenleg az ultra ösztön omen formában érzi magát a legjobban. Ez még arra is elég volt, hogy az Univerzum legerősebb harcosával tudjon küzdeni (Dragon Ball Super manga - Granola történet).
2022. szept. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehát szerintem ahhoz érdemes viszonyítani, amit az #1-es kommentben írtam. Persze, ez csak egy tipp.
2022. szept. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Escanor gyengébb mint Naruto. Goku gyerekként solozza az egész Naruto versét. Szóval semeddig.
2022. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Sima Db-től kezdve melyik lenne az a szint,amitől kezdve Goku verné Escanor legerősebb formáját? Mert azért ő is ketté tud csapni pár helyet,egy Kid buu szintet megüt talán. Nyilván Goku legerősebb formája SSJ3-4... meg Ultra instrict stb... már csak azzal kinyírná ha ránézne,de most induljunk a legelejétől,mikor lenne ellenfél neki az az Escanor aki kettépattintotta Meliodast? Sima DB kid Gokunak azért még nem lenne easy win stb...
2022. szept. 19. 04:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Sima DB kid Goku a 2. sagaban hold szintű a 7-8. sagaban bolygó szintű és Escanor is hold bolygó szint körül van.
2022. szept. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!