Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valami bdsm, kínzós, vallatós...

Valami bdsm, kínzós, vallatós yuri hentait vagy anime?

Figyelt kérdés
Olyan kéne amiben van bdsm, szexuális kínzás, vallatás, stb beteg dolgok, első sorban yuri, de lehet yaoi is, előre is köszi aki a kérdéssel/kéréssel kapcsolatban írt.
2022. szept. 24. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Ön elmebeteg?
2022. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen xd
2022. szept. 24. 22:57
 3/10 Thunderfairy ***** válasza:
32%
Uramisten mik vannak.
2022. szept. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az Enzai jutott eszembe először még 12-13 évesen láttam úgy 10 éve és eléggé megviselt, véletlenül kattintottam rá.

Yaoi. És nem túl jó, engem legalábbis traumatizált.

2022. szept. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 köszii :D
2022. szept. 25. 12:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Köszi, négyes! :) Ennek az animének a nevén gondolkodom pár hete. :)

[link]


A Redo of healer fanatikusnak utaltam már rá, hogy mennyire baromira nem rétegalkotás az -egyébként is felszínes, sok mindenre hasonlító- Redo of Healer (melyben szintén fellelhető a szadizmus, yaoi formában). A Redo-nál egysíkúbb animét még életemben nem láttam, csak ahhoz hasonlóan egysíkút.


(Az Enzai 2004-ben készült, tehát ráadásul jóval a Redo of Healer előtt, bár az a kisebb probléma, hogy lényegileg ugyanaz megismétlődik a Redo-ban.)

2022. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Embercsempész válasza:
Vannak ilyen diy videó kazettám de nem anime
2022. szept. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Hintalow ***** válasza:
A Magical Girl Spec-Ops Asuka-ban elèg gyakran előjön mint törtèneti elem a kìnvallatás, a mangakának van gondolom egy adag fura fixációja a tèma iránt 😃
2022. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hmm hat egy kis szadomazo van a Viewfinder ez Yaoi anime
2022. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%

Sajnos nehéz pont yuri-ban, vagy bármilyen hentai-ban ilyen animét ajánlani, viszont doujinshi mangák egy része tele van eroguro-val.


Ami nem hentai, és nem homoerotikus, viszont iskolás csajok kínozzák egymást, valamint báty a húgát (tele van késelésekkel, gyomrozással, itt-ott nemi erőszakot is megkísérlenek benne, stb):


Mahou Shoujo Site, 12 részes. Elég durva, kínzós iskolai zaklatások az alaptéma. Aztán valahol aközepetáján csökken valamelyest a vér, a kínzás, az erőszak, de nem szűnik meg, csak átmegy picit misztikusba. Kicsit az Angel Beats, Mirai Nikki és az Elfen Lied között helyezkedik el, viszont közel olyan durva, mint az Elfen Lied.

2022. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!