Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kakashi elég erős hokagénak?

Kakashi elég erős hokagénak?

Figyelt kérdés
A többi hokage mellett valahogy nekem olyan gyengének tűnik, csak en látom így?

2022. okt. 12. 21:29
A kérdező szavazást indított:
Elég erős! 💪
Sajnos tényleg nem elég erős! 😔
fogalmam sincs, nem tudok dönteni!
30 szavazat
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Egyebként imáfom Kakashit😁
2022. okt. 12. 21:30
 2/20 A kérdező kommentje:
Imádom*
2022. okt. 12. 21:30
 3/20 AlexKieninger ***** válasza:
78%
Nem elég erős, de attól még az egyik leghumorosabb hokage.
2022. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Rendkívül erős, csak sajnos az embereknek még mindig fogalmuk sincs arról, hogy kell power scale-elni. Hokage Kakashi saját bevallása szerint erősebb most, mint a háborúban volt, mivel most Sharingan nélkül van, ami ugye állandóan lecsapolja a chakráját. Ennek hála most erősebb, gyorsabb. Namost WA Kakashi konkrétan együtt mozgott KCM Minatoval. Ami beszarás. Tehát Hokage Minatot agyonblitzelné brutálisan. Noha nem sokat láttunk tőle sajnos Borutoban, de innen már tudjuk, hogy nagyon magas rangon van. Úgyhogy bőven, bőven elég erős Hokagénak. Tsunade az, aki szegényke magasan a leggyengébb. :( Dehát ez van. Ilyen ez. Kakashi egy beast és rettenetesen szomorú, hogy ezt sokan nem tudják, mert nem tudnak helyesen power scale-elni.
2022. okt. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 AlexKieninger ***** válasza:
38%
3-as vagyok bocs hogy este 10 kor amikor válaszoltam kicsit ittas állapotban, nem volt kedvem helyesen POWER SCALE-ELNI.
2022. okt. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 everlight ***** válasza:
35%
4.Kakashi csak a perfect sussano val volt nagyon erős.Sharingan nélkül gyengébb mint Tsunade.Hokage Minatot legyőzné? Minato ezerszer gyorsabb ,a rasengant sehogy nem tudná Kakashi kivédeni.
2022. okt. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 AlexKieninger ***** válasza:
31%
Megint én vagyok az az 5-ös válaszoló, na mizu 4-es mit gondolsz a 6-os válaszoló már helyesen POWER-SCALE-ELT?
2022. okt. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

Alex, még mindig részeg vagy? Ezért nem szoktam visszajönni a kérdések alá, mert fáj a BS, amiket képesek írni. Itt a Gyakorin egyetlen egy embert nem láttam, aki tudna power scale-elni helyesen. 6-os válasza is fájdalmas bullshit, mert hogy a viharba lenne Hokage Minato gyorsabb nála, mikor KCM Minatoval volt egy szintű a háborúban, utána pedig még erősebb lett, mikor Hokage lett?!


Akinek ez magas, hogy a KCM által buffolt karakter miért gyorsabb, mint az base verzióban, annál az alapok hiányoznak, nem is tudok vele vitatkozni, nincs miről.


Hót egyszerű amúgy ez a power scale: Hokage Kakashi > WA Kakashi ~ KCM Minato > Hokage Minato. Ebben még semmi bonyolult nincs is. :D Aki ezt nem érti, azzal nem fogok leállni vitázni, mert értelmetlen, alapok hiányoznak nála.


A tény, hogy WA Kakashi együtt mozgott KCM Minatoval mutat mindent, amit tudni kell Kakashi speedjéről. Aki ezek után arra a következtetésre jut, hogy Hokage Minato gyorsabb nála, azzal nincs miről beszélnem. :D


Innentől pedig elengedem és megkímélem magam a többi hülyeségtől, amit össze tudnak itt páran hordani. Nem ez az egyetlen, napi szinten kell olyan kommenteket látnom, hogy Kakuzu legyőzi Peint, úgyhogy már hozzá vagyok szokva, hogy páran fájdalmasan nincsenek tisztában a dolgokkal. Kakashit pedig sokan lebecsülik, mert nem értik, amit a képernyőn látnak, úgyhogy ne aggódjatok, annyira nem súlyos a helyzet, ennél sokkal rosszabbakat látok minden nap. :D Igazából magamat tartom kicsit szánalmasnak, hogy ennyire beleásom magam egy anime power scale-ébe, de ez van, legalább így tudom, hogy miről beszélek és igazam van.


Úgyhogy, kérdező, ha még olvasod ezt, akkor ne aggódj, Kakashi magasan az erősebb Hokagék között van, ezt minden feat és tény alátámasztja, csak meg kell nézni, hogy mit művel a háborúban. Aki pedig nem érti, hogy miért KCM>base, azzal nem is érdemes foglalkozni.

2022. okt. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 AlexKieninger ***** válasza:
Nem nem voltam részeg, először csináltam ilyet hogy valakit így kifigurázok, és hogy miért csináltam? Azért mert amit írsz jó csak annyira tudálékosnak jön le hogy az elképesztő, nem kell ennyire azt sugallni hogy majd én megmondom, 5 évvel ezelőtt néztem utoljára Narutot, értsd már meg hogy nem mindenki keni-vágja a storyt MÁR az idő múlásával úgy mint te. Javíts ki de ne ennyire nagy arccal, meg ez a power-scale-ezés is kicsit cringe.
2022. okt. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 AlexKieninger ***** válasza:

„ Aki ezt nem érti, azzal nem fogok leállni vitázni, mert értelmetlen, alapok hiányoznak nála “


Jaj🫢 Bocsánat elnézést várjál, ha így nem lehet akkor mindjárt jövök csak lediplomázok a Narutoból

2022. okt. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!