Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van ilyen anime?

Sankarea kérdése:

Van ilyen anime?

Figyelt kérdés

Sok érintés van nem csak csók pl( Kaichou wa maid sama)

Esetleg le is fekszenek a főszereplők.



2022. dec. 6. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Általában a Japánok félnek animékben reálisan mutatni a romantikát (a Clannad az egyik legnagyobb kedvenc animém, de egy-két jelenetén pl kiakad a f*szságdetektorom. Pl, amikor a két főhős nászéjszakája úgy néz ki, hogy "Tomoya-kun. Megfoghatom a kezed?")

Egyébként a Horimiyát ajánlom. Az sem viszi túlzásba, de az legalább viszonylag reális. A két főhős le is fekszik pl.


(A Clannadot is ajánlom, mert zseniális animének tartom, de ott a kézfogás a legtávolabbi pont, ameddig elmennek. :D)

2022. dec. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Clannadot láttam,Horimiyát megnézem köszönöm a hasznos tanácsot már épp agyaltam mit nézzek,Kamisama Hajimemashita-t fejeztem be most de az inkább nekem vicces volt
2022. dec. 6. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi időben jelent már meg pár sorozat, amiben nem szégyelltek utalni rá, hogy a szereplőknek szexuális élete is van. Pl.


Domestic na Kanojo

Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou.


Viszont ez nem feltétlen jár együtt egy normálisan ábrázolt kapcsolattal.

2022. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Hm talán a Kuzu no honkai-t mondanám, abban van szex is meg minden, viszont ez nem az a tipikus romantikus történet... minden esetre ha gondolod, adj neki egy esélyt.
2022. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Valamilyen szinten a Nana.


Vagy pl van egy minisori, amely ikerlányokról szól, huszonévesek, azonban jellegzetesen úgy élnek, mint egy leszbikus pár, ecchi jellegű az anime és van benne egy kevés testiség is kettejük között, de ettől se kell várni többet, mint egy egyszerű ecchi:


Candy Boy (fogalmam sincs, miért "boy", a harmadik főszereplő is lány és leszbikus, és egyáltalán nem fiúsak, sőt...)


(Apropó, ha már Clannad, igen, a csaj nagyon cuki és kifejezetten szégyenlős, tehát szerintem kifejező, hogy a nászéjszakájuk úgy indul: megfoghatom a kezed? :DD Persze tény, h semmi sikamlós nincs ábrázolva benne ...de ami még jellegzetes a Clannadban, ilyen vonatkozásban:


VIGYÁZAT, SPOILER !!


amikor rosszul lesz a csaj, az anyja egyből leveszi, hogy terhes, erre az apja: "nektek gyerekeeeteeek leeesz?? Heee?? Hát hogyhogy???", na ekkor fakad ki a csajszi: "hát, izé.... SZOKTUK AZT csinálni, naa!" :/ :-))))) Annyi kis bárgyú és cuki az a lány! :D Illik hozzá a szégyenlőssége.)

2022. dec. 8. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Esetleg Ouran Highschool Host Club?
2022. dec. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
A Kuzu no Honkai az egyetlen, ami eszembe jut a kérdés kapcsán. Van benne testiség, nincs titkolva, de én úgy gondolom, hogy nem feltétlen fest reális képet a japán tinézserek sulis életéről.
2022. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!