Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen olyan animéket ismertek...

Milyen olyan animéket ismertek, ami szilveszterkor játszodik de nincsenek benne japán szokások tradicíókat bemutato jelenetek?

Figyelt kérdés

Tudom buta kérdes mert minden egyes anime bemutatja mi a szokás ilyenkor vagy elsején, de ha mégis van ilyen magyar felirattal ,érdekelne.

Nem csak említés szinten.

Leginkább vígjáték lenne jó, horror vagy dark nem.


A japán tradiciok az a szentélylatogatas, napfelkelte nézés, ezek ne legyenek.


De a tűzijáték lehet.



2022. dec. 30. 21:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Sorozatra értem nem filmre, és törtenik valami aznap, nemcsak egy atlag nap, és 90es évektől levő anime legyen.
2022. dec. 30. 21:33
 2/5 A kérdező kommentje:
*Úgy értem nem csak 90, de az alatt ne.
2022. dec. 30. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"A japán tradiciok az a szentélylatogatas, napfelkelte nézés, ezek ne legyenek."

Gyanítom egy ilyen sincs.

2022. dec. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy jut eszembe, ami szilveszterkor is játszódik (benne van az idővonalában). Régen láttam, de szerintem pont tradicionálisan japán dolgokat csinálnak, mert hát... japánok. Valami nagy harangot kongatnak a csajok, meg együtt zenélgetnek, énekelnek, naplementét nézve - az Antarktiszon. De régen láttam már, nem tiszták az emlékeim róla, szóval lehet, hogy egészen máshogy mutatja be a szilvesztert ezen a különleges helyszínen. Viszont a szilveszter/újév nem központi esemény benne, nem eköré épül a sztori. Ennek ellenére egy tök jó kis vidám történet, jó karakterekkel, vigyorgós az egész, itt-ott megható jelenetekkel, már csak ezért is ajánlom. Semmi extra, slice of life, cuki lányok cuki/király dolgokat csinálnak.


Sora yori mo tooi basho (A place further than the Universe)

[link]

2022. dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na ezzel a kérdéssel most rendesen megfogtál.
2023. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!