Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek mi a címe ennek...

Szerintetek mi a címe ennek az anime-nek?

Figyelt kérdés
Régen, lehet az vagy tíz éve is, hogy a tv-ben az Animaxra kapcsoltam este 10-11 óra fele és ment egy elég fasza anime, amit megnéznék, de azóta is keresem de sehogy nem találok semmi hasonlót... Csak pár percig néztem, mert este volt és még gyerek voltam, és annyira emlékszek, hogy: volt egy fiu (20-25 évesnek nézhetett ki) és a pokolban volt, és ha jól emlékszem, a sátán volt az apja (aki viszont nem volt ott), és valami démonok próbálták meggyőzni a fiút, hogy álljon az apja oldalára(mivel a fiú "jó fiú" volt) de ő nem akart, és mintha lett volna egy hatalmas kard a kezében, vagy kereszt vagy valami ilyesmi... Valami fasza kis horroros beütése volt, ilyen dark fantasy vagy nem tudom... Tudom, hogy kevés ez de hatha valaki látta és tudja a címét

2023. máj. 19. 18:14
 1/8 A kérdező kommentje:
"A pokolban volt", ezzel arra gondoltam, hogy mintha lement volna a pokolban valami küldetésre, mintha keresett volna valamit
2023. máj. 19. 18:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Yu Yu hakusho? elvileg fent van szinkronosan a telje sorozat a youtubeon.
2023. máj. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az.. sokkal sötétebb volt a hangulata, meg az animációja is...szinte olyan mint a Diablo játék régi történet animációi, amikor az angyalok harcolnak a démonokkal... De nagyon szépen köszi a választ
2023. máj. 19. 18:32
 4/8 anonim ***** válasza:
És nem horror ha ez volt az.
2023. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Chrno Crusade


Devilman (ennek ha jól tudom van egy újabb reboot-olt váltaza is már)


Blue exorcist

2023. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
Te nem a "Dante: Pokol"-rol beszélsz?
2023. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Blue Excortist -ot sejtem én is (Ao no Exorcist),

vagy esetleg

Devilman Crybaby.

2023. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Soul eater?
2023. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!