Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen olyan ferfi idol...

Milyen olyan ferfi idol animék vannak amik levannak fordítva végig?

Figyelt kérdés

Szeretem ezeket nézni de félak mar mindet láttám ami magyar felirattal elérhetö, szóval kiváncsi lennék van e még csak én nem tudok róla.

Itt a 2000es évekbeli moderg grafikájuakra gondolok.


Csak olyan ami magyar feliratos és be van fejezve.

Kevés benne agusztustalan CGI.


Amiket láttam (hirtelen eszembejutnak)


Utano princes sama

Idolis 7 (nem ártana ha valaki folytataná végre es nem csak a levegőben lóg, hogy majd

..)

B project

Dream festival

Visual prison (tudom ez nem feletétlen idol)

Rapp parbaj abime aminek idén lesz folytatasa.

Csúnya kislány két idol tini nem tudom a címét szőke meg kékhajú

Dynamic chord

Idol mester

Margin kiss kara big bang

Bakumatsu rock

Hight school star musical

Magic kyu



2023. máj. 21. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Tanulj meg angolul és máris nem kell magyar felíratra várj. De komolyan, én is angolul nézem meg részeket a kijövetelük napján, semmi kedvem napokat(jobb esetben) vagy heteket/hónapokat várnom mire jön magyar sub. Magyarul ma már csak akkor nézek ha épp régebbi anime-t találok ami már rég lefutott és van felirata(de nem követelmény hogy legyen, angolul is megnézem ha érdekel).


Illetve direkt férfi idol-os anime-kre nem nagyon van kereslet. A magyar otaku-k kb 80%-a férfi és ők biza nem férfiakra kiváncsiak. :D

2023. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem kérek az ilyen megjegyzésekből...


Javaslatokat kérék, esetleg van olyan amit oldalakon lehet csak látni és feliratos?


Valaki?

2023. máj. 21. 13:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát pedig csak ilyent kapsz majd. Ma már alap az angol nyelvtudás. Angol a VILÁGNYELV...


Ha még vannak is ilyen anime-k amiket keresel, HA vannak, akkor is örülhetsz HA egyáltalán angolra lefordították. Mint mondtam a férfi idol-os anime-kre idehaza nincs igény, max a Yaoi-fan tinilányoknál.

2023. máj. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Léteznek online feliratfordítók, angolra, illetve angolról elég jó ma már a gugli is. Beszerzel a kérdéses animéhez angol nyelvű rajongói fordítást, és lefordíttatod online. Részenként átlag fél perc, mire elkészíti. Arra ügyelj, hogy többnyire csak SRT formátumokat képesek fordítani, de ugyebár léteznek online SRT-re konvertálók is.
2023. máj. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tippeket kérek magyar feliratos ferfi idol animékre továbbra is.
2023. máj. 24. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!