Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animek vannak, amik...

Milyen animek vannak, amik idősebb férfi és fiatal lány szerelméről szólnak?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok otthon az anime világban, és nem tudom, hogy hol lenne érdemes keresnem.

2023. jún. 14. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Hikori papa poo
2023. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inu x Boku SS
2023. jún. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

40+-os férfi + fiatal lány:

Koi wa Ameagari no You ni

Ristorante Paradiso


30 alatti férfi + fiatal lány:

Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou.

Koi to Yobu ni wa Kimochi Warui

2023. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Számos anime létezik arról, hogy diák szerelmes a tanárába, mivel a japán világ a művészetben kiéli a tabut, nem fojtja el, így a valóságban általában nem kell bíbelődni evvel, sem képmutatóskodniuk, ellenben a jenkik zömével.


Viszont én nem sok ilyet láttam, csak tudom, hogy számos diák-tanár szerelmi történet létezik animében.


Egy beugrott, ebben viszonzatlan a szerelem a 8 éves lány részéről, habár nem fekete-fehér a világ. A tanárbácsi ugyanis próbálja gyengéden fogadni a 8 éves kislány közeledését annak ellenére, hogy semmit nem akar tőle (de megbntani se akarja érzelmeit), aki 8 éves kislány a kisdiákja, utóbbi viszont rendkívül csintalan, szexpoénjaival zaklatja a tarnárbácsit, olykor pofátlanul:


Kodomo no jikan

Kodomo no jikan - Ni Gakki (ez a folytatása, néhány résszel toldja meg).


A Kodomo no jikan olykor drámai színezetű, a halál témája, az apa / anya nélkülözése, és traumák is megjelennek, habár sokkal inkább ecchi vígjáték. Rin-chan apukát lát a tanárbácsiban, ezért hecceli folyton.



(Ellenben felnőtt nő - fiatal fiús animéket részben, vagy egészében láttam hármat:

Kuzu no honkai - ez nem igazán jött be, felszínes másolata a való világnak, semmi többlet;

Kotonoha no Niwa - ez csodálatos grafikájú és történetű;

Onegai Teacher - régi, nem túl szép grafikájú, és más okoból is néhány rész után beleúntam.)

2023. jún. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hige wo Soru amit keresel mindenféleképpen.

Ez mellé talán a Kuzu no Honkai de az nem való mindenkinek.

2023. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!