Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért ennyire kínosan gáz a...

Miért ennyire kínosan gáz a Naruto Boruto sorozat?

Figyelt kérdés
Én hatalmas nagy Naruto és Shipuden rajongó vagyok.Az ehhez tartozó Boruto meg egy katasztrófa,a gyerekkorom szembepisálása.Igénytelen és fantáziátlan, teles tele faék egyszerű karakterekkel és párbeszédekkel.A régi szereplők nagy részét gyakorlatilag kiherélték.Filler részek halmaza amik csak azért készültnek el,hogy kitudjanak valamit adni hetente.Hogyan lehet az,hogy egy ilyen trágya sorozat elkészülhetett?Én továbbra is nézem és be is akarom fejezni mert a Naruto világábahoz tartozik és hiszek abban,hogy a jövőben valami színvonalasabbat tudnak felmutatni amihez azért jó lenne tisztában lenni az eddigi történetszállal.

2023. jún. 22. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem szánalmas az egész boruto sorozat, nem hiába nem dolgozott rajta az eredeti mangaka, bár pontos adatot nem tudok, de tudtommal a boruto movie után tért vissza dolgozni rá, addig az asszisztense vitte


számomra a karakterek nagyon rosszak, az ellenségek ereje és személyiségük fantáziátlanok a naruto sorozathoz képest, az hogy próbálják az alap szituációt másolni a narutoról hát elég rossz, arról meg ne is beszéljünk hogy a két fő karaktert a naurotól le gyengítették csak azért mert nem ők a főszereplők, szánalmas az egész, csak a pénz miatt készítették a borutot, nem másért

2023. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hintalow ***** válasza:
100%

Mert bármi ami ilyen hosszúra van nyújtva, óhatatlanul átmegy power ceepingbe, ahogy mindenki egyre erősebb lesz. Az eredeti Narutoban mèg volt taktikázás, aztan már csak a " ki dob nagyobb egzotikus nevű energiagömböt" nèpi játèk megy.

Gyakorlatilag az egèsz szereplőgárda nindzsaruhába öltöztetett varázsló. Muszáj a règi karaktereket legyengìteni, különben az újak esèlytelenek lennènek.

Csak a neve viszi előre már az egèsz vackot.

2023. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert csak a pénzért van csinálva. Biznisz. De ameddig van rá igény, addig ilyen esetek mindig lesznek.
2023. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én valahogy nem értem az egész Boruto dolgot. Tehát vége lett a shippudennel a nagy háborúnak....ok...de utána meg mindneki kangörcsöt kapott és felcsinált mindneki mindenkit, potyogtak a gyerekek, mindneki idősebb lett....de mi a francért nem tudták a nagy harc vége után egész egyszerűen csak normálisan folytatni a naruto shippudent.

Naruto hirtelen hokage lett, de addig...mi történt vele, megnőtt, Konohába meg bejött a legújabb iphone 14 pro max s, szar az egész úgy ahogy van, miért nem tudtak normálisan folytatni...

2023. júl. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem is kell nézni ezt a fost
jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyit kell megérteni belőle, hogy PÉNZ semmi többet.
febr. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!