Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Várjátok az idén megjelenő...

Várjátok az idén megjelenő Dragon Ball Daima anime sorozatot?

Figyelt kérdés
jan. 7. 04:21
A kérdező szavazást indított:
Igen!
Semleges számomra.
Nem tetszik, ezért nem érdekel.
11 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Nekem ez már csak egy újabb bőrlehúzás a dragon ball névről.Már a superen is itt-ott érezhető volt.
jan. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már a Super is elég gyenge volt. Nem érdekel semmi új DB vonalon. A Z-vel részemről vége a történetnek.
jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem mivel ez egy újabb GT copy csak most mindenki gyerek lesz. Ez a gyerekké válnak már unalmas és nagyon gyerekes.
jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Noha a GT-ből is merítenek, én úgy gondolom, hogy az eredeti Dragon Ball hangulatát idézik majd meg többé-kevésbé. Goku ismét gyerek, és ismét a varázsbottal fog küzdeni, ami egyértelmű utalás az első évadra.


Köszönöm a válaszokat és a szavazatokat.

Személy szerint én várom a sorozatot.

jan. 8. 12:52
 5/10 anonim ***** válasza:

Semmilyen eredeti Dragon Ball hatása nincs legalábbis az eddigiek alapján de valószínűleg nem is lesz köszönhetően a ma már végletekig nyújtott cenzúra, hópihe társadalom miatt. Vagyis, az eredetiben tele volt szexuális dolgokkal, vérengzéssel, vérrel, egy sokkal komolyabb hangvétellel, cenzúramentes volt stb. Ezen tipikusan látszik, hogy a mai kornak megfelelően lesz tálalva a mai kor tinijeinek. Szerintem semmilyen eredeti hatás nem lesz benne azon kívül, hogy gyerekeknek fognak kinézni és esetleg Goku használja a Nyoibout, botot. Én teljesen mást látnék mint egy ilyet. Akkor inkább legyen egy sima remake az eredeti Dragon Ballból mint ez.


De ettől persze te várhatod és tetszhet is neked de nekem ez a véleményem róla vagy a Dragon Ball jelenségről.

jan. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tény és való, hogy olyan pontosan nem lesz, mint az eredeti, 1986-os mű, erre utaltam, hogy többé-kevésbé megidézik az eredetit.

Bár az számomra nagyobb kérdés, hogy mi az oka annak, hogy ennyire belementek mostanában a cenzúrába. A régiket hajlamosak vagyunk prűdnek minősíteni, mert mi már ugye felvilágosultabbak, merészek vagyunk. Épp az, hogy most kellene, hogy tele legyen szexuális utalásokkal, vérrel egy Dragon Ball anime sorozat, de nem így van.

Mintha a 80-as évek fiataljai merészebek lettek volna, és fordítva, 2024-re puhult volna el a társadalom. 🤔

jan. 8. 13:33
 7/10 anonim ***** válasza:
A super-t kellene folytatni, mert van még manga, amit adaptálni kellene.
jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ez a gyerekké változnak vonal nekem nem jön be.. Inkább tényleg a Supert folytatták volna.. Alig várom már, hogy láthassam Moro-t animében.
jan. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A Moro történet manga exkluzívként lett bejelentve.

Persze ettől még készülhet belőle anime.

A Dragon Ball Super folytatása engem is érdekelne, a Moro, és (különösen) a Granola történet miatt. A Daima munkálatai miatt azonban a Super a háttérbe szorult, tehát amíg előbbi nem fejeződik be, utóbbit nem fogjuk látni.

jan. 15. 04:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak a pénz pénz és pénz. Csak most a kisgyerekektől kell mert ez azoknak lesz.
febr. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!