Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A 2021-es animációs Masters...

A 2021-es animációs Masters of the universe Revelation sorozat közvetlen folytatása-e a 2002-es He-man animációs sorozatnak? Csak ez utóbbit ismerem, és befejezetlen a története.

Figyelt kérdés

#anime #Masters of the universe
jan. 12. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

2021-es sorozat az folytatása az 1983-as szériának, a 2002es az egy külön reboot volt az eredeti készítővel, aki az 1983as szériát csinálta, viszont ez a 2021es csak is a 1983as folytatása, viszont ezt más készítette mint az 1983ast, remélem érthető:D viszont a 2021es készítő sok mindent át emelt a 2002es szériából, sőt még a régi filmből is, sok történést, nem tudom azért mert tetszett-e neki vagy mert ezzel tiszteleg az eredeti készítő előtt, ezt nem tudom.


Viszont én amúgy nem láttam az 1983as szériát, sőt semmilyen He-man dolgot nem láttam azelőtt, úgy néztem végig a 2021est.

Nyilván voltak vissza emlékezések az 1983as szériára, meg voltak karakterek amiket lövésem se volt kik azok, de összességében nem éreztem azt hogy most nézzem végig az 1983as művet hozzá, bár nyilván jobban élveztem volna, de mint mondtam, anélkül is nézhető az új 2021-es.

jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nyilván ezeket cikkekből tudom, amiket leírtam, még mielőtt megnéztem volna a 2021es szériát rá kerestem mennyire kell hozzá az előző cucc, és hát sokan írták hogy nem szükséges, ezért is hagytam ki, végül amúgy nem bántam hogy nem néztem meg a régieket, főleg azért mert ez a 2021es széria nem volt valami jó, nem tetszett meg annyira hogy megnézzem a régieket, bár attól még várom a mostani új évadot ami még ebben a hónapba jön.
jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
jan. 13. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!