Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animefanok ti szoktok japanul...

Animefanok ti szoktok japanul karomkodni vagy csak en vagyok ilyen kattos?

Figyelt kérdés
Pl. Kuso,shine!,kutabare!,uruse!

jan. 21. 01:54
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Pl haverjaim nemigen vannak kepbe az animekkel meg japán dolgokkal és ha vmivel felidegesitenek vagy olyat mondanak japanul karomkodok rajuk.

Volt olyan helyzet is h főnököm pofazott nekem meg muszáj volt hallgatnom szval ideges voltam es odanyogtem parszor h "uruse!" ami azt jelenti h "fogd be!" .

jan. 21. 01:58
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
😂 komoly
jan. 21. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem normális.
jan. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Thunderfairy ***** válasza:
88%
Ha már visszadumálsz akkor legyen tököd érthetően mondani. Ha utánanéz hogy mit jelent akkor mit csinálsz???
jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De a japán nyelvet tanulom.
jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam, bár tanulok japánul. Igazából a japán nyelvben nem nagyon lehet káromkodni, max csúnyán beszélni, mivel náluk nem nagyon alakult ki ez a fajta beszédmód
jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Biztos nem te vagy egyedül ulyen kattos, de attól még az vagy 😂


Nem szoktam japánul káromkodni. Vagy japán kifejezéseket bármilyen szempontból befűzni a beszédembe azon kívül, hogy anime/manga címeket és személyneveket az eredetit használom.

jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Weeaboo, vagy mit szoktak mondani ilyenkor.

Amúgy igen, kattos vagy.

jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Cringe...


"szval ideges voltam es odanyogtem parszor h "uruse!""

Ez meg csak simán szánalmas...

jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 PMC Wagner ***** válasza:
74%
ha meghallotta hidd el utána fog nézni és ki fognak rúgni. Ezzel meg az a baj hogy komolyabb cégnél nem is fogsz munkát kapni maximum gyártósoron egy darabig. Mert valahol szokás felhívni az előző munkáltatót hogy miért léptél le.
jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!