Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki az az anime szereplő, aki...

Ki az az anime szereplő, aki számodra példakép, szeretnél olyanná válni mint ő?

Figyelt kérdés

jan. 23. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Michio Kaga, az Isekai Meikyuu de Harem wo c. animéből.

Nagyon tudott a srác. 😅

jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Rock2070 ***** válasza:
75%
Midoriyah Izuku 😁
jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Naruto volt motiváló amikor néztem, de mindig Kakashi volt a példakép XD
jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Astolfo, ő egy nagyon jó lovag ツ
jan. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
64%
Nekem nincs ilyen. Illetve ez nálam úgy van hogy más most is olyan vagyok mint Mochizuki Touya az Isekai wa Smartphone to Tomo ni.-ből. Már csak újjá kell születnem egy olyan világban, és kezdődhet is a kalandozás :)
jan. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Iwasaki Keisuke

Nem a hős, akire vágyunk, hanem a hős, akire szükségünk van. 🤣

jan. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%

Nehéz kérdés... Férfi vagyok, filozófikus alkat, viszont kipróbálnám, milyen volna egy butuska kislány testében megszületnem. :)) Olyanra gondolok, aki jószívű, aranyos, csak kissé lököttke és vicces. :)) Mint pl Kana-chan, a Minami-ke animéből. Rettenetesen felszabadult érzés lehet... Utoljára kisiskolás koromban voltam igazán oly módon felszabadult, hogy a körülményeim se voltak különösebben zavaróak. De az biztos, hogy egy ilyen impulzív kislány helyében lenni, mint Kana-chan, kissé önveszélyes is lehet, szóval izginek izgi volna, de... nem egy... leányálom?! :D Na, de hát olyan kis cuki szeleburdi leányzó... :) Ölelnivaló kismackó. :P


Shoujo Shuumatsu Ryokou: Yuuri se komplett, de valahogy ő már nekem "sok", totál önveszélyes... Chito-ra viszotn fenézek, tíz éves kislány létére egy kihalt világban kitartóan vezetni egy lánctalpast, folyton üzemanyagot kutatni hozzá, na meg a saját testük számára is üzemanyagot azaz kajcsit... A felelősséget központi tényezőnek tartom az emberi élet során, Chito esetében mondhatjuk, hogy példamutató. Én is azon vagyok folyton...


Gakkou Gurashi: a csajok itt is példamutatóak gondviselésből, kivéve egyikük, aki vakmerő ötleteivel feldobja a többiek életét, csakhogy... egy csöppet életveszélyes módon, folyton-folyvást... Az biztos, hogy miatta nem unalmas a többiek élete. Csakhogy az a lány számomra már túl "zakkant"... Szeretek szembenézni a problémákkal, ő viszont nem. Az animéből a többi lány szintén a problémamegoldó hajlama miatt segíti a közösség túlélését.


Clannad After Story: hát... elszorult szívvel, de Nagisa... Az ő kitartása a betegségeivel... Nem semmi! Potyogtak a könnyeim...


Death Note: "L" logikája bár brilliéns, de én nem gondolom azt, hogy az életben a túlagyalás volna a legfőbb cél. Okos szereplő, és nekem is van mind reál, mind humán oldalam (és diplomám is), de számomra

NEM az az életcél, hogy nyomozó legyek.


Puni puni Poemi: Poemi igazán átadhatná nekem az energikusságát, akárcsak Kana-chan a Minami-ke -ből. :) Az én testem nem úgy működik, mint gyerekkoromban.


Jaj és nagyon szeretem Hachikuji-t a

Monogatari szériából (Bakemonogatari, satöbbi).

Élek-halok érte, akárcsak Kana-chan-ért a Minami-ke -ből. Ezek a szeleburdi, energikus, lököttke-cukorfalat kislányok igazán átvarázsolhatnák az energiájukat számomra... Legszívesebben kimennék a mezőre és ordítva énekelnék, ugrabugrálva, vidáman, mint ők...


Love live: az idol lányok strapabírását is díjazom! Rengeteget edzenek, fellépés előtt futóedzést tartanak, utána a színpadon akár két órát is végigtáncolnak. És felépíteni a brand-et úgy, hogy folyton tartani a kapcsolatot a rajongókkal a neten, social media-ban, mindig vidámnak lenni, és gyógyírt adni a fájó léleknek... Hát ők az igazi terapeuták! És az idol lányok egy része rengeteget dolgozik azon, hogy minőségi előadásuk legyen a színpadon, némelyikük még színművész tehetséggel is meg van áldva, vannak köztük sportolók és balettáncosok is. Mások artista és bohóc-akrobata-humorista képességegl vanank megáldva. Igaz, sok a protekciós, semmirekellő idol lány is a japán showbizniszben, de ha keres az ember, talál olyan csodákat, mint Moa-chan és Yui-chan, bár ők valódi hús-vér idolok. A Love Live animét Moa ajánlására néztem meg, és igen, sok mindent visszaad abból, hogyan dolgoznak az idol lányok a minőségi színapdielőadás érdekében. Ez nem csupán sportteljesítmény, hanem jó esetben művészi önkifejezés is egyben!

jan. 25. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Rin Tohsaka lennék legszívesebben, hiszen hihetetlenül tehetséges, okos, célorientált és el tudja sajátítani a tudását mágiában, talpraesett, néha hirtelen haragú, de nekem ő a példaképem.
jan. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Thunderfairy ***** válasza:
67%

Son Goku.


Régen még egy haverral össze is jártunk és harcművészkedtűnk hogy egy nap olyan erősek legyünk mint Son Goku. Én egy bizonyos értelembe meg is akarom valósitani amenyire csak tudom.

jan. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
Gyújtogatás?
jan. 27. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!