Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto filmeket néztem, és...

Naruto filmeket néztem, és elgondolkodtam, hogy valaha is használt más értelmes képességet a rasenganon, meg a klónokon kívül?

Figyelt kérdés
Kb a kilencfarkú nélkül elég harsány lenne.

jan. 26. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER ha még nem láttad az egészet


shenin módot elsajította, sokkalta profibb módon mint jiraya, és attól még hogy a 9 farku adta neki az erejét, nem jelenti azt hogy nem kell hozzá tehetség, többször is megemlítették hogy a chakra manipulálást nagyon durván vágja naruto, eléggé van érzéke hozzá, de amúgy igen, saját más technikája nem nagyon volt, de azért a shenin mód is elég op, megnövelt erő, chakra érzékelés, arról nem is beszélve hogy senjutsu chakrát használ amitől egyes technikákat megtudott törni, mint pl végén Obito ellen müködött a rasengan, és amúgy ha shenin módba lett volna naruto sasuke ellen a végén akkor rasengannal nem tudta volna chakrát lopni sasuke, mert békává változott volna

jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 PMC Wagner ***** válasza:
Használ ő jóval többet is. csak ez a kettő krva erős szóval erre építette a harcmodorát. Amit meg gyakran használ az a sage mode
jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem igazán. A sage móddal is csak ezeket erősítette.
jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok, ja én is sage módot értettem a shenin módon:D valamiért az jutott eszembe szóként rá
jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!