Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animéket ismersz,...

Milyen animéket ismersz, amelyeknek igazán jó, érdekes története van?

Figyelt kérdés

ápr. 7. 22:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
65%

Summer Time Rendering: nyáron egy Japán szigeten játszódik, folyamatosan ugrál az időben a történet, árnyékok ellen küzdenek benne,a karakterek nagyon változatosak, a történet maga szuper

Jujutsu kaisen: zseniális karakterek vannak benne,emberfeletti képességekkel átkok ellen küzdenek, nagyon izgalmas

Demon Slayer: démonok ellen küzdenek, kicsit hasonlít a Jujutsu kaisenre

Death Note:egy(később több) olyan füzetről szól, ami segítségével akinek a nevét beleírod az meghal, ez egy sráchoz kerül, aki bűnözőket kezd el ölni vele, egy idő után feltűnik az embereknek, hogy nagyon sok bűnöző egyszerre, ugyanúgy hal meg, a Japán rendőrség,FBI,CIA elkezdi keresni őt

Remélem ezekkel tudtam segíteni, ha van bármi kérdésed szívesen válaszolok privátban😊

ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

#1

JJK és KnY? Really? I mean, really?

Ezeket hívjuk igazán jó és érdekes történetnek? A JJK-nél, amikor azt mondtad, hogy zseniális karakterek vannak benne, akkor hangosan felröhögtem. A S2 meggyalázta azt, amit az első évad felépített, nem beszélve a gyalázatos minőségről, amit a MAPPA hozott.

ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kategória teljesen mindegy, vagy inkább dráma legyen?
ápr. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyetértek a második hozzá szólóval, a jujutsu kaisen-ek meg a demon slayernek super mario szintű sztorija van annyira egyszerű és semmilyen.


Az a két anime a harcokról szól, azért olyan jók, nem a sztori miatt, mert fordulat sincs bennük, mert nincs idő rá a harcok miatt, meg ha lenne is tényleg elég egyszerű a sztorijuk.

ápr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Ha megírod milyen műfajok érdekelnek a leginkább, akkor írok valamit.


Addig is:


One piece

Somali to mori no kami-sama

Goblin slayer

Overlord

Akagami no Shirayukihime

Akatsuki no Yona

Boku no hero academia (kedvencem)

ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#4

Kicsit akkor más párton állunk, mert nekem alapvetően nincs bajom a battle shounen-ekkel, lehet jól és érdekesen csinálni. Csak az mondjuk ott kezdődik, hogy proper character introduction-t kell írni, ami a KnY esetében még csak-csak, de a JJK S2-ben úgy hullottak a karakterek, akik amúgy már csak a nevük alapján is fontosak lettek volna, hogy nem lehetett kötődni hozzájuk, megismerni őket.

ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Első válaszoló vagyok

#2 Úgy látszik más véleményen vagyunk. Szerintem a JJK-ban jó karakterek vannak, nem az összes, nem mindegyik van eléggé kidolgozva.Ebben lehetne sokkal jobb anime. Viszont néhánynak szuper a személyisége.Abban viszont egyetértek, hogy a S1 sokkal jobb volt.

#4 Tényleg sok harcjelenet van bennük, mindkét anime erre épül fel. Viszont szerintem ez izgalmas. A kérdező azt kérdezte, hogy ismerünk-e érdekes történetet. Szerintem mindkettőnek érdekes a története.

De egyikőtökel se kell egyetértenünk. Megértem, hogy miért gondoljátok ezt. Bár én nem teljesen ezt gondolom.

ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Steins;Gate
ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Shiki: horror. Érdekes kérdéseket boncolgat.


Carole and Tuesday: nekem a felétől nem tetszett, mert transzszexuális karaktereket is nagyon nyomattak benne, de mindenképpen felüdülés volt számomra az eleje, mert slice of life beütése van, de a marson játszódik asszem, a jövőben, szóval nem rémlik, hogy klisés lenne. Ha téged is zavar az ilyesmi, a feléig nyugodtan nézd meg.

ápr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Ez lehet kicsit spoiler-es lesz annak, aki nem up-to-date az animével. Fontosabb plot pontokat nem említek, de karaktereket igen.


#7

"Szerintem a JJK-ban jó karakterek vannak, nem az összes"

Bocs, nem azt mondtam, hogy nem jók, vagy hogy rosszak, hanem azt, hogy nincsenek bemutatva a legtöbb esetben és ez pont S2-re jellemző.

Itadori, aki önmagában nem kiemelkedő a cast-ból harcol Choso-val, akinek kb. 2 teljes perce volt előtte nem csak az évadból, de az egész animéből. Miért érdekeljen engem a harcuk? Gojo és Geto előtörténe sem túl érdekes, mert tudom, hogy velük kettőjükkel nem történik semmi komoly, azt meg ne próbálják bemesélni, hogy a csaj, akivel akkor ott találkoztak és egy hetet töltöttek együtt azzal hirtelen a legjobb barátok lettek.


Nincsen megírva a karakterek háttér story-ja és ez nem csak azért kell, hogy egy karakternek mélységet adjanak, mert azt lehet a viselkedésével is és vannak erre utaló jelek, viszont ha nem töltünk együtt időt a karakterrel, akkor nem fog nagyot ütni, ha meghal.


Ez egyik karakter konkrétan a Zenin klánból van, ahol Maki-t nem bírják és ha valaki nem figyel, akkor fel se tűnik neki, mert senki nem fektetett arra hangsúlyt, hogy itt legyen valami bemutatás.


"Viszont néhánynak szuper a személyisége"

Ez azért túlzás. Nagyon kiemelkedő karakter nincs benne. Gojo szereti mindenki, de ha rákérdeznék, hogy konkrétan mit tudunk róla, akkor nem sok mindent lehet róla elmesélni.

ápr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!