Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tavasszal a harmadik Mondocono...

Tavasszal a harmadik Mondoconomra mennék, ha bárki volt már esetleg görkorcsolyában, be engedték vele? Hogyha bent is használhatnám abbam mennék, megkönnyítené a közlekedést és illene a karakterhez, akit cosplayeznék.

Figyelt kérdés

ápr. 13. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak felveszed pózolni az mégsem ugyanaz mintha azzal közlekedsz. Beltéren és tömegben balesetveszélyesnek hangzik, mert magadat, másokat vagy a berendezést is össze lehet törni vagy kárt okozni benne.

A házirendet vagy felhasználási feltételeket nézd még meg, ott le szokták írni hogy mit szabad és tilos a részvétel során csinálni. Nem valószínű persze, hogy tételesen a világ összes dolgát leírják, a gurulós cipőtől kezdve az ugrálóbotig.

ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is azt javaslom, mint az első hozzászóló, olvasd el a házirendet, ha van valamilyen összefoglaló róla. Ha a görkorcsolya a karakteredhez illik/tartozik, akkor szerintem engedélyezik.


Személyes tapasztalat: Nem tudom, hogy mennyire vagy jó benne, vagy mennyit szoktál korcsolyázni, de nekem 1-2 óra után el kezd fájni a lábam benne, úgyhogy szerintem váltó cipőt mindenképpen vigyél magaddal. (Ezt nem azért írtam, mert azt feltételezem, hogy ezt nem gondoltad át)

ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 hát pedig nem kéne. Amikor még koriztam, volt hogy egész nap rajtunk volt
ápr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. #3-as, a kérdező feltett egy kérdést, én pedig tapasztalataim alapján válaszoltam. Kérlek ne szólj bele mások válaszába, csak akkor, ha az minden esetre rossz. Én ezt írtam a válaszomba: "Személyes tapasztalat: ... (Ezt nem azért írtam, mert azt feltételezem, hogy ezt nem gondoltad át)"

Az utolsó mondatot azért írtam oda, hogy ne bántsam meg a kérdezőt, valamint elkerüljem az esetleges beszólásokat. Úgy tűnik, nem sikerült.

Még egyszer kérlek, ne mások válaszába köss bele, hanem inkább próbálj a kérdezőnek segíteni. Ha személyes problémád van a valaki más válaszával, akkor hagyd figyelmen kívül.

Elnézést kérek a kérdezőtől, hogy nem a kérdéshez kapcsolódó választ írtam.

tegnapelőtt 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 senki nem szólt be neked. Sőt jó szándékból írtam, ugyanis ha 2 óra múlva fáj a lábad a koriban, akkor azzal csinálj valamit, vagy cserélj korit, mert egy jó korcsolya olyan, hogy abban elvagy egész nap.


Ha már intelmek: a korisok olyan összetartó csoport, akik segítik egymást, az utcán vadidegen korisok simán beszélgetést kezdeményezhetnek veled, ezen se lepődj meg

ma 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!