Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Junjou Romantic és Sekai ichi...

Jetizso kérdése:

Junjou Romantic és Sekai ichi htsukoi féle animét tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Mármint inkább itt le írom pontosabban a kérdést. Ha jól tudom ugyan az a készítője a két animének és van ettől a készitőtől ugyanilyesmi történet?:D vagy lesz?:D esetleg folytatás?:D vagy hozzájuk kapcsolodó :D mert ugyebár ez a két anime is kapcsolódik valamilyen szinten egymáshoz.

2012. aug. 24. 04:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát... [link] Itt vannak a mangaka egyéb művei, egyenlőre úgy tudom, hogy csak ezt a kettőt csinálták meg animébe. De a junjou romanticának van 2.évada. Nem tudom mennyire vagy benne a yaoi témában de azért leírom:

Ikkoku Irokoi Romantan

Okane Ga Nai

Kirepapa

Papa to kiss in the dark

Haru wo Daiteita (Régebbi=nem valami modern a rajzolása, de hozzá lehet szokni.)

Ai no kusabi

Saigo no Door wo Shimero!

Gakuen Heaven

Antique Bakery

Loveless(Shounen-ai)

Gravitation


Még tudok párat, ha kell szólj. Remélem tetszeni fognak.:)

2012. aug. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hallottam pletykát, miszerint a JR-nak lesz harmadik évadja is, de akkor az is csak decemberben.

Nakamura Shungikunak még van egy csomó műve. Tőle fordítgatom szerényke angol tudásommal a sleeping flowert.:) aztán lesz, ami lesz.

2012. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nezz tomenytelen yaoit.
2012. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ja igen(én vagyok a második válaszoló)! Nemtudom, ismered e az oldalt, de ez úgy 99,98% csak yaoival és shounen-aijal foglalkozik.


www.yaoiorden.hu


Itt nézz körbe!:D

Letöltéshez regisztrálni kell, nem kerül pénzbe.

2012. aug. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket :) az a baj hogy ami a yaoiordenen van azt már mind láttam :/ angolul meg sajnos nem nagyon tudok úgyhogy mindent meg kell várnom mire magyar lesz

És remélem akkor tényleg lesz 3.évad mert a Junjou Romantica az egyik legjobb anime az összes közül:D

2012. aug. 30. 02:47
 6/7 katsuya válasza:
2013. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sajnos JR-ből csak egy decemberi OVA van, ami újdonságnak mondható... 3. évadról mégcsak hírek sincsenek, viszont a szerző egy másik munkájából a Hybrid Childból lesz anime adaptáció... bááár ki tudja, mikor :D
2013. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!