Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok olyan animéket írni...

Tudnátok olyan animéket írni amiben a főszereplő gonosz de van egy lány akit mégis szeret?

Figyelt kérdés
(Már ha létezik ilyen)

2012. szept. 15. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kimondottan gonosz, sőt, csupán hisz az elveiben. De ha ez nem is jön be neked, akkor is feltétlen ajánlom a Code Geass-t!
2012. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már régen meg akartam nézni csak kiment a fejemből a címe kössz hogy emlékeztettél
2012. szept. 15. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát a Code Geass-ban Lelouch , egyátalán nem gonosz , ha végig nézted , főleg a 2.évada utolsó részének második felét , Lelouch EGY HŐS VOLT!RESPECT!


Nem véletlenül ő vezeti a favorite toplistát malon : [link]

2012. szept. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

(Wolf's Rain) Lord Darcia!

(Szerintem)

2012. szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
InuYasha !!! nagyon klassz anime, a főszereplő félig démon félig ember. nem teljesen gonosz, de annak akar tűnni és makacs. Szerelmi háromszög van benne. Nekem kiskoromtól a legkedvencebb mesém :P.
2012. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Végignéztem. Fogalmazzunk úgy, hogy rendkívül erőteljes jellemfejlődésen megy keresztül. A gonoszság, pedig mint entitás, nem definiálható! Voltak kegyetlen és önzetlen tettei, vezérelte személyes bosszú és transzcendens jóság. Hős! Antihős! Zseniális karakter, talán az egyik legösszetettebb, amit animeban valaha is láttam. Kár lett volna nem ajánlani.
2012. szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a code geassre gondolsz , a 2.évad felétől már elhatározta a tervet , ugye : Zero Requiem
2012. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!