Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ismertek ilyen animéket?

Effiee kérdése:

Ismertek ilyen animéket?

Figyelt kérdés
Már régóta keresek a régebbi korokban játszódó animéket. Hasonlókat, mint a Gosick, vagy a Count and Fairy. De nem találtam. :8 Valaki ismer ezekhez hasonló, romantikus, 19. században játszódó animét? Vagy akár hasonlíthat a Kuroshitsujire is, csak ne legyen yaoi. xd Kérlek írjátok meg ha ismertek ilyet :)

2012. dec. 25. 19:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Vampire Knight
2012. dec. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi, de sajnos azt is ismerem. :(
2012. dec. 25. 19:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Dantalian no Shoka: teljesen hasonlít a Gosickra (Kezdetben meg sem tudtam különböztetni ^^")
2012. dec. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Talán a Chrno crusade
2012. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
D. Gray man
2012. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A Chrno Crusadet és a D.Gray-mant ismerem. :) Dantalian no Shokat köszönöm, nagyon jónak tűnik.^^ Egyébként van benne romantika? :)
2012. dec. 27. 17:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát... talán kevesebb mint a Gosickban, de már nem nagyon emlékszem rá mert azt még a Gosick előtt néztem meg, és a Gosick teljesen elfejtette velem. ^^"
2012. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem köszi :) várok még válaszokat^^
2012. dec. 28. 10:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Most kerestem még neked ^^ habár ezek már nem annyira biztos hogy tetszeni fognak, láttad őket stb... és egyébként úgy gondoltam hogy becsoportosítom őket de lusta vagyok most rá.

Íme itt vannak:


- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]


(Bocsi hogy csak linkelgettem) Éss.... ennyi, ^^" habár még tudnék, de azok vagy már nem annyira tetszenének neked vagy éppen nem az elvárásodhoz (amit fentebb a kérdésedben említettél) kapcsolódnak és tetszenének (talán) Hát kb. ennyi! UI.: Bocsi, lehet van benne olyan ami ellent mond az elvárásaidnak amit a kérdésedben említettél és a Kuroshitsujire már benne van 1x + most jut eszembe hogy 1 shuoen ai is van benne ^^" bocsi csak már nem tudom mi melyik, így nem tehetek ellene semmit! Ha kell még attól még szólj! (Habár szerintem elég.) Bocsi a kisregényért!

#3-as és #7-es voltam.

2012. dec. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*Remélem veszed rá a fáradságot és megnézegeted sok időmbe került! ^^ # Előző voltam!
2012. dec. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!