Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kamisama Hajimemashita:...

Kamisama Hajimemashita: számíthatunk OVA-ra, vagy második évadra?

Figyelt kérdés

A csókjelenet alapján nem hiszem, de reménykedek benne. Szerintetek?

A válaszokat előre is köszi :)

15/L



2013. jan. 20. 10:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Egyikről sincs hír , de szerintem anyag nincsrá , nem heti manga a mangája és ha 4év alatt hoztak össze egy 12 es sorozatot akkor még messze van egy esetleges második évad.

Amúgy van annyi anime , még hasonló is rengeteg van , bátran állítom hogy vannak sokkal jobbak is , van mit nézni ne várj a második évadra egyszer majd úgyis jönni fog.

2013. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
nem arról van szó, hogy várok rá. kedvenceim közé tartozik, és ezért kérdeztem. a befejezése után már többet is megnéztem.
2013. jan. 20. 19:24
 3/23 A kérdező kommentje:
de köszi
2013. jan. 20. 19:24
 4/23 anonim ***** válasza:

Nézd , nekemis a kedvenceim közé tartozik a Code Geass , jobban mondva az egyik leg epikusabb anime amit láttam és már jórég vége sajnos folytatása is csak úgy van hogy Lelouch-t a főszereplőt ugye lecserélték . Neked még lehet összejön a KH 2.évad.

Én mégsem vagyok nagyon szomorú még így is van pár ezer anime amit nem láttam :D



Ezt inkább ösztönzésből mondom , akár ajánlgatni is tudok ha mondasz egy műfajt.

2013. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
animeaddicts-on szoktam keresgélni :D nem tudod van-e hasonló az Itsuka tenma no koru usagi-hoz?
2013. jan. 21. 14:19
 6/23 anonim ***** válasza:
Bármelyik Fantasy+Ecchi hasonló hozzá kb.
2013. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
köszi)
2013. jan. 22. 18:29
 8/23 anonim ***** válasza:

Bővebben itt kereshetsz , bejelöltem az Ecchi-t és a Fantasy-t


[link]

2013. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
lehetséges hogy lesz , SZERINTEM mert van a 13 rész végén egy sráci fekete hajjal aki maszkot vesz..na és ő róla semmi nem derül ki...lehet hogy ez csak az én elképzelésem de ő fontos tényező ha ez azt jelenti h lesz 2.évad mert tök rejtélyes volt az ismert alakokhoz képest..szóval azért elgondolkodtató >-<
2013. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
én is így gondolom
2013. máj. 4. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!