Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mik a kedvenc animéitek?...

Mik a kedvenc animéitek? Esetleg kinek ajánljátok, miért fogott meg?

Figyelt kérdés

2013. febr. 21. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:

A vándorló palota - Ennek a filmnek olyan hihetetlen hangulata van, amilyet én még nem láttam máshol, egészen sajátos és eredeti ötletekben bővelkedő csodálatos alkotás ez. Az abszolút kedvencem.

[link]

2013. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most ilyen "épp ahogy eszembe jut" sorrendben (tehát nem kedvencek szerint, nem is tudnám sorba rakni):

-Ouran High School Host Club: csak imádnivaló :D

-Code Geass (két évada, picture drama-k nem): összetett, végig izgalomban tart, szinte semmit sem hiányzott belőle nekem :D

-Blue Exorcist: kalandos-iskolások közül az egyik legjobb, már az elején egy csavarral: a sátán fia ördögűző akar lenni

-Steins;Gate: szereplők miatt imádtam, meg az összetettségéért, és elhitette velem, hogy rossz vége lesz, ami nem sok animének sikerül...

-Durarara!!: a felépítés, szereplők, összetettség

Baccano!: ua. mint DRRR!! hozzáadva az időbeli ugrásokat, semmit sem a megfelelő időben tudunk meg :D

-Toradora!: romantikus, de nem nyálas, kedvelhető szereplőkkel

-Jellyfish Princess: humor, óó humor :D és irónia, társadalomkritika és persze romantika

-Kuroshitsuji: na ezt nem tudom O.o mi fogott meg benne...

-Hachimitsu to clover: bájos, szerethető szereplőkkel (és kutyussal *-*), humoros, de néha mégis komoly

-Another: horror, meglepődtem, mennyire megtetszett, nem szeretem ezt a műfajt...

-No.6: disztópia, darazsas járvány, enyhe BL...

-UN-GO: krimi, egészen különleges, démon és robot egy animében, mégsem ütik egymást, meglepő volt :D

-Guilty Crown: sokan utálják, nekem ennek ellenére tetszett... jól adagolják az információkat, végig érdekes

-Sword Art Online: szintén sok utálója van, meg is van az oka, a második fele csak "jó" a nagy átlaghoz képest, az első felével összenézve viszont sajnos borzalmas, de megéri megnézni :) az elejét mindenképp

-Zetsuen no Tempest: még fut, szerintem érdekes csattanó lesz benne, a szereplők pedig néha olyannyira sötétek, hogy azt nem lehet nem élvezni... egyelőre az is bizonytalan, ki melyik oldalon áll, vagy hogy melyik a "jó" oldal...

-Chihayafuru: hihetetlen szereplők, nem csöpög, és karutaaa :D olyan bájosan visszafogott, hogy talán egymás kezét sem fogják meg benne soha (bár még nem néztem végig), eddig nagyon jó

-Sakurasou no Pet na Kanojo: egyszerű, hárem-ecchinek néztem először, és nem vagyok nagy véleménnyel az olyanokról... hát nem az :D van benne ugyan egy szerelmi háromszög, de még az értelmes kereteken belül, nem húszszögek... és van egy érdekes témája, hogy milyen érzés, ha az embert nálánál sokkal tehetségesebbek veszik körül, és megnőnek körülötte az elvárások (amiket talán soha nem fog tudni teljesíteni)


Bocsi, hogy ilyen sokat írtam, meg se indokoltam rendesen, melyiket miért is szeretem pontosan ^^" mindenesetre ezek a kedvenceim (legalábbis a legtöbbjük, biztos hagytam ki egy-kettőt, csak így első nekifutásra írtam...) érdekelnének a te kedvenceid is :)

2013. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A SAO-nak inkább sok szeretője van , de hogy mire fel senki sem tudja megmondani ...

off vége


- Code Geass , Mert egy zseniális főszereplője van , a Death Notes 2 agyzseni elbújhat mellette , mellesleg tele van fordulattal a story. A 2.évad vége feltette a pontot az I-re , zseniális mestermű egyértelmű kedvenc.


- Angel Beats! , a dráma az akció és a viccek tökéletes kombója .


- Ano Hana , Aki látta tudja miről beszélek , torokszorító drámai az egész.


- Shiki , nem kapott 10est , de baromi jó hangulata van , az utolsó 5rész kivételével.


- Monster , szerintem aki látta nemkell rá magyarázta , az egyik legjobb seinen


- Bakuman , mert érdekes a 2 srác és a mangák amit csinálnak , 3. évadre se unalmas.


- Mirai Nikki , mert szeretem a túlélőjátékokat és érdekes volt ez a beteg romantikus szál is benne.


- Tengen Toppa Gurren Lagann , eltúlzott grafikailag és más szempontból is , mégis baromi szép személyiségfejlődésen mennek keresztül a karakterek


- Mahou Shoujo Madoka Magica , biztos sokan fújolnak hogy egy kislányos animét ideirok , pedig a Madoka csak a címéből az , thriller amúgy a javából .


- Neon Genesis Evangelion , Elég depresszív anime , régi grafikával viszont még így is elég jó.


- Gintama , beteg humor és 1 epic főszereplő végig :D


- One Piece , mert a legjobb legkalandosabb legviccesebb shounen fight , igaz nem vagyok oda a shounen fightért , de az újak közül a HxH előtt ez viszi a prímet.


- Steins;Gate , szerintem a legjobb sci-fi , érdekes és izgalmas is .


- One Outs , egy psycghologycal x sport anime , és baromi jól működik :D


- Slam Dunk , a legjobb kosaras anime , Kuroko elbújhat mellette , viszont ez kevésbé ismert sajnos.


- Great Teacher Onizuka , mert troll onizuka mindent visz :D


- Kara no Kyoukai , egy mozisorozat , seinen és elégé öszevannak keverve az idők , de ha figyelsz nagyon izglamas , 5.rész pedig epic.



Bővebben nem akarok írni mert spoiler lenne , mindet ajánlom .


Mostanában szezonális animék elég gyengék lettek , sajnos , ezért kiváncsi leszek a Shingeki no Kyojin-ra és a Devil Survivor 2-re amik a kövi szezonban indulnak , remélem nem újra csak 1 hypolt fo* lesz , hanem alkot is valamit .

2013. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

- Honney and clover - olyan aranyos történet és eléggé romantikus

- Another - nagyon brutál és ez fogott meg benne

- Eifen lied - sajnáltam a szereplőket olyan szomkorú volt

- Chrno crusade - nagyon vicces végig röhögtem, de a végén sírtam de jó volt

- Kaichou wa maid-sama - az nagyon jó anime vicces, romantikus és izgalmas nekem tetszett

Ezeket néztem mpostanában de ezek nagyon jók voltak a többi nem jut eszembe

2013. febr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fullmetal alchemist (akár a 203-mas, akár a testvériség) - remek történet, csomó humorral, de közben elég komoly mondanivalója van


Kiddy Grade - csajoknak főleg ajánlom, viccces, sci-fi, nagyon jó


Bleach, Naruto is jó, ha van türelmed végignézni több száz részt


Elfen Lied is jó, csak véres és szomorú


Death Note is nagyon jó, tele remek összefüggésekkel

2013. febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nurarihyon no Mago

Nurarihyon no Mago: Sennen Makyou

démon klánról szólnak

nagyon jó a grafikája

és sok vicces jelenet van benne

na meg számtalan harc(nagyon királyok)

végig izgultam mind a két évadot


D.Gray-man

ördögűzőkről szól, akik démonok ellen harcolnak

vicces

a harcok elég jók benne

sok a jellemfejlődés

2013. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inuyasha
2013. márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Wolf Children (movie) és mindenkinek :) elbűvölő és megható történet :) és nem mellesleg elég sok díjat is kapott ;) az már csak jelenthet valamit, nemde? :)
2013. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!