Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi az első 5 kedvenc filmed,...

Mi az első 5 kedvenc filmed, és animéd?

Figyelt kérdés

Én nem tudom leírni az első öt kedvenc filmem meg animém mert nem bírok dönteni. Nekem nem egy van az biztos.

De most arra lennék kíváncsi nektek az első 5 filmetek,animetek ?



2013. jún. 8. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem sorrendben vannak,nem tudom eldönteni melyik lenne az első helyen!


Filmek:


- Rémmesék könyve - Eszméletlenül hangulatos film,félelmetes,ijesztő,véres,vicces,és kíválóan tükrözi az '50-es évekbeli E.C. képregények világát,illetve a képregényeken alapuló Mesék a kriptából című fantasztikus sorozatot,ami a mai napig az egyik kedvencem az Odaát mellett,a képregényekről nem is beszélve!


- Másnaposok - Ritka az olyan vígjáték ami ennyire tetszene,de ez rögtön az első perctől kezdve elnyerte a tetszésemet. Kalandos,vicces,szóval szerinem jó film.


- Sweeney Todd - A Fleet Street démoni borbélya - kiváló látvány,sötét,darkos atmoszféra,véres,brutális,nagyon jó zenei aláfestés,kivló színészi játék,és hamisítatlan Tim Burton hangulat!


- Trancsírák - szinte már gusztustalanul brutál,véres,és poénops,kész röhej az egész,de épp ezért bírom


- Hullajó - undorító,véres,brutális,gyomorforgató horror-vígjáték,igazi retro gore movie! :)


- Terrorbolygó - visszaidézi a '80-'90-es évek beli trancsírfilmek világát,méghozzá nagyon pöpecül!


Animék:


- Higurashi no Naku Koro Ni - Tökéletes történet,hangulat,látvány,zene,atmoszféra,történetvezetés,számomra minden téren tökéletes. Sokszor még féltem is rajt,bámulatos,hogy milyen érzelmeket tud kiváltani az emberből


- Elfen Lied - Gyönyörű látvány,és annál is szebb sztori! Oké,hogy nagyon véres meg brutál,de a "felszín" alatt több van,egy megrázó,és sajnos(!) nagyon is valóságos történet! (Pedofília,állatkínázs,diszkrimináció,kegyetlenség,stb.)


- Soul Eater - imádom a látványvilágát,nagyon hajaz Tim Burton-ére,a zenéje is tetszik,és van neki egy misztikus hangulata,ami különösen tetszik. Mellesleg a történet is jó,és a szereplőket is nagyon eltalálták.


- HighSchool Of The Dead - beteges,perverz,vicces,véres,szexi,és tele van jó csajokkal,és nagyon pörgős hangulata van,de van benne dráma is,meg románc. Tökéletes párosítás! :D


Fullmetal Alchemist Brotherhood - Mintha csak én találtam volna ki,minden egyes részlete tökéletes számomra,imádom az ilyen fantasy animéket,amiben keveredik a sci-fi,misztikum,dráma,szerelem,harc,ármány,stb.

2013. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! Ezeket ismerem és ezek tényleg jók!
2013. jún. 8. 19:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak filmek:


Országúton

(La Strada, 1954)

[link]


Ötödik pecsét

(1976) [link]


Ponyvaregény

(Pulp Fiction, 1994)

[link]


Született gyilkosok

(Natural Born Killers, 1994)

[link]


Kutyaszorítóban

(Reservoir Dogs, 1993) [link]

2013. jún. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Aki látja a kérdésem még jöhet válasz!
2013. jún. 9. 12:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Film :


1: V , For Vendetta

2: Book of Eli

3: Lord of the Rings

4: Man in Black

5: Sasha Baron Cohan filmek .


Sorozat :


1: Breaking Bad

2: Doctor Who?

3: The Walking Dead

4: Falling Skies

5: American Horror Story


Anime:


1: Code Geass R2

2: Angel Beats!

3: Ano Hana

4: Monster

5: Steins;Gate

2013. jún. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszike. aki látja még mindig válaszolhat, bármikor!
2013. jún. 9. 14:24
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és ment a zöld kéz!
2013. jún. 9. 14:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Paff így semmiből:D

Filmek:

1. Trópusi Vihar (Tropic Thunder)

2. Kezdet Kezdete

3. Képlet

4. Johnny Depp filmek, pl.: Karib-tenger kalózai, Éjsötét árnyék, Alice Csodaországban és Charlie és a Csokigyár /csak az ő szerepe miatt/, Rumnapló, Ollókezű Edward

5. kb itt áll az összes horror-vígjáték, pl.: Haláli Hullák Hajnala, Náci Zombik, Trancsírák, A bárányok Harapnak, stb.


Animék: (már nem nézem őket de:)

1. Gintama

2. Needless

3. Slayers

4. Natsume Yuujin-chou és Ichiban Ushiro no Daimaou /nem tudok dönteni/

5. Ao no Exorcist


/amúgy ne hidd, hogy ilyen shounen-es vagyok, csak egyszerűen tetszenek, mert ügye lány vagyok :p /

2013. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ment mindenkinek a zöld kéz :)
2013. jún. 9. 15:41
 10/10 anonim válasza:

Anime:

1.Code Geass R2

2.Fullmetal Alchemist

3.Higurashi no naku koro ni (kai)

4.AKB0048

5.Death Note

Filmek... hát ezt én sem tudom eldönteni :)

2013. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!