Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Másnak volt olyan hogy annyira...

Másnak volt olyan hogy annyira elmerült az Animékben hogy a valós nem fogta föl hogy van és nem is érdekelte hogy pl. :csak Anime járt az agyadban?

Figyelt kérdés

#anime #elszál
2013. júl. 3. 08:30
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Én egyszer láttam anime-t, mert van egy anime-rajongó ismerősöm, és mondta, hogy nézzem meg, de az volt az utolsó is. Ahogy vége lett, nem is gondoltam rá többet, mert még az is jobban érdekelt, ahogy a kis pici porszemek rászállingóznak a wifi-router-emre.


Szóval nem. Amit Te csinálsz az beteges. Gondolj inkább a szexre.

2013. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Érdekes,persze komolyabb témájú anémékről van szóval nem is inkább az animém jár az agyam hanem a mondanivalóján.
2013. júl. 3. 11:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Az már rögtön más. Én nagyon szeretem az elgondolkodtató filmeket, és nem egy olyan van, ami után csak bámul az ember, és azon jár az agya. Van, hogy a film hangulata annyira rám ragad, hogy amíg le nem fekszem aludni, addig velem van. De ez teljesen más, mint amit a kérdésedben írtál. Én nem rekesztem ki a valóságot.
2013. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sophie-chan válasza:

Igén én pl ilyen vagyok ha látok egy jó animét szinte egész nap az jár a fejemben.

Bocs 1 válaszoló de szerintem értelmesebb ilyeneken gondolkozni minthogy egész nap mást se csinálni csak a szexre gondolni, de ha te egy kétlábon járó f*asz akarsz lenni(ha férfi vagy) akkor jó úton haladsz. ;)

2013. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen gyenge érv + kacsintós smiley-val elég jól ki lehet engem hozni a sodromból. :) Nevetséges, hogy azt hiszed, hogy most jól megmondtad nekem. :) Az ilyeneknél az ilyen tinip*csák jutnak eszembe, akik Facebook-on felvilágosítanak mindenkit az életről a kimásolt-beillesztett idézetekkel.


'de ha te egy kétlábon járó f*asz akarsz lenni(ha férfi vagy) akkor jó úton haladsz. ;)'

Már miért haladnék én jó úton efelé? Igazán érdekelne, hogy miből következtettél erre. :) Nem mondtam, hogy én egész nap a szexre gondolok. Azt írtam, hogy nem olyan beteges egész nap ezt csinálni ahelyett, hogy kizárja maga körül a valóságot, és egy kitalált világba vonuljon, ahol Naruto-nak vagy Yu-Gi-Oh szörnynek képzeli magát, vagy a fene tudja mi mást néznek még az anime-sek. Az előbbi pedig nem zárja ki magából a környező világot, és ez csak ilyen kellemes mellékszála a gondolkodásnak, és mellette lehet csinálni ezernyi produktív dolgot.


Na de figyelek rád a boci szemeimmel, hogy akkor válaszolj a feltett kérdésemre. :) Nem fogok itt nekiállni fényezni magam, viszont elég meggondolatlan dolog volt tőled az a kijelentésed rólam.

2013. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én teljesen egyet értek a 4#.Egyépkén pedig egy szóval nem említettem hogy valakinek vagy valaminek a helyébe képzelném magamat...
2013. júl. 4. 10:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Mond csak kérdező, és arra még nem gondoltál hogy a Magyar Helyesírás Szabályait nézegesd inkább? Hasznos lenne...Szerintem egyébként teljesen korrekt volt az első válaszadó is, mivel igencsak hiányosan tetted fel a kérdést. Honnan a fenéből tudnánk hogy Te éppen mikre gondolsz? Mellesleg szerintem semmi sértőt nem írt, ellenben ti négyeskével máris a torkának estetek...hát gratulálok az értelmi színvonalhoz.
2013. júl. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok, Otaku vagy! :D
2013. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
van ilyen ha egy jó animét nézel én például múlt héten miután elkezdtem a deadman wonderland-et egésznap azon gondolkodtam.igaz ezt órák alatt nem kéne csinálni de mindig visszatértem valahogy a dw-hez.
2013. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hasonló volt már. Persze nem olyan animéktől mint amit előttem, mint Naruto, Yu-Gi-Oh és társaik, de egy-egy jobb animétől volt már, hogy nem tudtam mit csinálni, csak ültem és bámultam magam elé, annyira a hatása alatt voltam. Például amikor megnéztem a Shikit, vagy az Anothert. Azok után tényleg csak huszadszorra fogtam fel, hogyha hozzám szóltak, és mindenre csak annyival reagáltam, hogy "aham". Ez teljesen olyan mint amikor egy jó, elgondolkodtató könyvet olvasol, vagy filmet nézel. (Anime alatt se feltétlenül a Naruto-kaliberűeket kell érteni.)
2013. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!