Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok hasonló animéket...

Tudnátok hasonló animéket mondani?

Figyelt kérdés

Elfen Lied, Nana,Death Note, Wolf"s rain-Imádom, de rég nem találok ilyen jót.Olyan elvont és érdekes.

Ajánlották Code Geasst meg ilyeneket, belenéztem de nagyon nem tetszett.



2013. aug. 1. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Code Geass-t pedig mindenképp ajánlom, simán jobb mint a Death Note. A Mechák meg ne tántorítsanak el, alig van benne, lényegében ne add fel 2 rész után. Azt biztosra mondom hogy egy animében sincs annyi fordulat mint a Code Geass-ben.


Esetleg még:


+18(nem a véressége miatt csak mert amúgy nem biztos hogy értenéd a mélyebb dolgait)


Lain

Haibane Renmei

Angel Beats!

ANo Hana

Mousou Dairinin

Kino

GitS

Berserk

2013. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D 10 rész körül néztem a Code geasst de nagyon unalmasnak találtam.
2013. aug. 1. 12:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Szeretted a Death Note-t de a Code Geass-t untad? Omg :D


Lehet az az 1 kivétel vagy az 1millióból, szerintem egyik legzseniálisabb anime a Code Geass, Lelouch meg messze a legjobb animés karakter, bár nem a személyiségfejlődése miatt.. inkább csak a zseniálítása miatt, a 2ik évad végén (amikor az állam leesett) kicsit utánna gondoltam hogy lehet hogy a csávó végig ezt akarta OMG, ftw Eppiccc

2013. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Esetleg a Tengen Toppa Gurren Lagann, az utolsó 10rész baromi jó lett, volt 1-2 lapos rész de olyan szinten epicness az egész anime...


+ esetleg Juuni Kokuki, egyik legjobb fantasy, világa lenyűgöző :D

2013. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Meglesem mind :D
2013. aug. 1. 13:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Majd mond hogy tetszenek:D
2013. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most belekezdtem az Angel Beastba, az első válaszolónak több olyan is volt aminek tetszett a trailere.
2013. aug. 3. 10:14
 8/9 séllei flórián válasza:
Inuyasha ... De komolyan xD
2013. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1,3,4,6 meg ez is ugyanaz a válaszoló: én xd


Hajrá, AB egyik legjobb Dráma, nekem sokkal jobban tetszett a kegyetlensége miatt mint a Clannad.

2013. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!