Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen anime ilyen nyugis,...

Milyen anime ilyen nyugis, mindennapi életról szól? Milyen animében/animékben van ilyen?

Figyelt kérdés

Olyan anime érdekel, ami ilyen nyugis. Minden napi életről szól, iskola, munka társasági élet, problémák.

Amiben nem a gyilkolászás, meg a hiper szuper képességeké a szerep, hanem egy ember bemutat, ahogy telnek a minden napja, milyen gondjai akadnak, hogy érzi magát.

Ilyen nyugis, felkel, elindul suliba, dolgozni, ott mi történik vele...


Milyen animék vannak amik ilyenek?

Vannak ilyenek?



2013. aug. 14. 21:10
 1/10 -Igazmondó- ***** válasza:
100%
Hogyne lenne. Clannad, Clannad After Story, Kanon, Amagami SS, Sakurasou no Pet na Kanojo, Photo Kano, Hanasaku Iroha, Little Busters, Hyouka, Van még pár, csak azokba némiképp belekerül némi misztikum, kevéske szupererő, azokat nem mondom akkor. :D
2013. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Általában slice of life tag alatt vannak. Belőkük is folyót lehetne ereszteni.
2013. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszike! Megnézem őket!
2013. aug. 14. 21:28
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

A Clannad vége, az aztán a minden napi. xD



Slice of Life műfaj alatt bármi.

2013. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bakuman, ne felejtsük el a Bakuman-t.
2013. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ichigo Mashimaro-t ajánlanám, nagyon jó. Ha elkezded nézni, azt fogod hinni az intro miatt, h 5 éveseknek szól, de sztem nem. Nagyon vicces sztem.
2013. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Danshi koukousei no nichijou (hát ez mindennapi életről szól... lehet nyugisnak is nevezni, viszont akiknek a mindennapi életét mutatjákbe azok rettenetesen hülyék)
2013. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem most egy jut eszembe a K-ON! Pár cuki lányról szól; lehet, hogy egy picit uncsinak fogod találni, de szerintem nagyon aranyos. Eszembe jutott még egy: Working! egy részt láttam belőle, de az nagyon tetszett. a workinget nagyon ajánlom 14L :)
2013. aug. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lovely Complex, Méz és lóhere, ha magyar szinkront szeretnél.
2013. aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen, a 7-es válaszában lévő is nagyon jó.
2013. aug. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!