Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on Titan! A manga es...

Attack on Titan! A manga es az anime kozott van valami lenyegesebb kulombseg?

Figyelt kérdés

ha van lecci irjatok le reszletesen, mivel nem szeretnem a manga azon reszet is elolvasni ami benne van az animeben, mert kicsit nehezen megy angolul, es orulok ha az ujonnan megjelent fejezetekre van idom... viszont kivancsi vagyok arra hogy van e kulombseg, a tortenet alakulasban, vagy valameik szereplorol derul e ki plusz informacio, amit az animebe nem tettek be


elore koszi a valaszokat



2013. nov. 8. 19:52
1 2
 1/20 xHaru ***** válasza:
9%
Szeretem a banánt...
2013. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
igen...koszonom az ertelmes valaszt -.-'
2013. nov. 8. 20:42
 3/20 xHaru ***** válasza:
21%
Miért te nem szereted? O.o
2013. nov. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
xD
2013. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
orulnek ha egy ertelmes ember is valaszona kokretan a kerdesemre...
2013. nov. 9. 16:55
 6/20 anonim ***** válasza:
4-es vagyok...nagyon bocsi,de én nem olvastam a mangát...még egyszer bocsi :(
2013. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Hát ami hirtelen eszembe jut, az Isle Langnar története. Az amennyire emlékszem, teljesen kimaradt az animéből, egy plusz fejezet a mangában, de felvet pár kérdést, ami még később előkerül.

Nameg a mangában van a híres-hírhedt WHAT IS IT, EREN?-panel Jeantól. Már csak azért megéri.XD

2013. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
vegre valaki :) koszonom szepen
2013. nov. 9. 18:15
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen,jelentős különbség.Az anime tele van időhúzással,sokszor eltér a mangában lévőkkel.A manga pörgősebb,gyorsabbak az események,és általában nem kell folyton Eren nyavalygását hallgatni/illetve,olvasni/.Viszont a karakterek személyisége is más kicsit,főleg Erené.(jó értelemben).Szerintem érdemes az elejétől olvasnod,mert szórakoztatóbb,és gyorsabb folyású mint az anime.Amúgy az animesekaiteam-en hetente fordítanak néhány fejezetet.Egyenlőre a 19.fejezetig van meg magyarul.
2013. nov. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom...egyenlore nem sikerul letolteni, de amint sikerul elkezdem :)
2013. nov. 9. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!