Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Dragon Ball Z-ed Viasat6-on...

Dragon Ball Z-ed Viasat6-on Szerintetek ez lesz az utolsó esély, szalmászál, kapaszkodó a Tv-és Animékre Magyaroszágon?

Figyelt kérdés

Végig leadják mind a 291 részt.

"A Dragon Ball Z a VIASAT6 sikersorozata", amely a hét minden napján, 16:35-kor dupla részekkel jelentkezik. A novemberi nézettségi adatok alapján elmondható, hogy a 18-29 éves férfiak körében kiemelkedő népszerűségnek örvend, magasan meghaladva a VIASAT6 novemberi átlagos közönségarányát, azonos célcsoporton mérve.

Ha ilyen jó nézettséget produkál vehetnének Inuyashát, Sailor Moont :), Yugi oh! :) Elsősorban befejeztlenekre gondolok. Van itt még is pénz arra amire kell. :) Nagy jó, hogy újra látni Cell hangja is nagyon tetszik. :) 174-175. Résznél jár már ma. Normális válaszokat várok!!!



2013. dec. 9. 15:36
 1/8 A kérdező kommentje:

Minden egyes része fantasztikus élmény nézni...

Olyan mitha ot lennél + szereplőként a kameraállások Úgy mutatják sok mai 3d-és film elbújhat emögött. Egy jobb fejhallgatóval egekben a zed hangulat.

2013. dec. 9. 16:26
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem járnának túl rosszul azzal, ha más animéket is adnának, legalábbis olyanokat, amik itthon is valamelyest ismertek és népszerűek. Ha leadnák az InuYashát, azzal biztosan sok ember elismerését és tiszteletét elnyernék.


Viszont elnézve az anime hazai helyzetét, főleg az elmúlt pár évre tekintettel, én nem nagyon várok semmi mást a DBZ-n kívül. Én azon is őszintén meg vagyok lepődve, hogy egyáltalán a DBZ-t leadják.

2013. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán ha a dupla részei közé betennének egy jó animét, akkor utána ugyanekkora nézettséggel folytathatnák.


Elvileg ha indul az axn spin azon lesz anime, de szerintem nem sok, a c8 kérdéses, esetleg más adónan is feltűnhetne hogy a viasat6nak sikere volt a DBZvel, és indítana animét, szerintem könnyen lehet, addig nem tehetünk mást, mint hogy mi is reklámozzuk, hogy van a DBZ a viasat6on, hogy minél többen nézzék.

2013. dec. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az Animax helyén induló C8-on lesznek animék (elvileg)de nem csak anime csatorna lesz! de jó lenne 1 csak anime csatorna is!
2013. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A C8 műsorairól egyelőre még nincs infónk. Bárki is mondja, hogy anime lesz rajta, vagy kamuzik vagy csak reménykedik.


Majd kiderül, amikor közzé teszik a hivatalos műsorkínálatukat. De én egy fia animére se számítok.

2013. dec. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem kamuzok meg kérdeztem a hivatalos oldalt (ennek privát üzenetben írtam amit képbe áttudnék küldeni de azt nem tudom hogy hogy kell itt képet küldeni) és a rajongóit is: [link]
2013. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na szerencsére jön a Yugi oh Gx is február 7 től 18:30
2014. jan. 22. 18:16
 8/8 anonim ***** válasza:
És sajnos ennyi volt, a Viasat6 is lemondott az animékről.
2015. júl. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!