Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Igaz hogy Gray Fullbuster meg...

Igaz hogy Gray Fullbuster meg fog halni?

Figyelt kérdés
Én csak az animét nézem és egyik barátnőm elszólta magát hogy milyen kár hogy Gray meghalt Juvia cseszheti én meg most nagyon nem tudom mi van. De Gray a kedvencem a Fairy Tailből ne már hogy meghal :'(

2014. márc. 5. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Olvasod a mangát, és meglátod. Ha meg nagyon spoilert akarsz, aa FT Spoilerszoba.
2014. márc. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Spoiler:

Én olvastam a mangát és abban meghalt Mondjuk utána föl is élesztették...de az animét nem láttam végig még szóval azt nem tudom hogy meg fog-e halni :/ de nekem is ő kedvencem :)

2014. márc. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
első válaszolónak adok igazat. :) ha szeretnéd megtudni, olvasd el a mangát. :) nem lenne jó ha az egész internet tele lenne spoilerrel, így elveszti az izgalom a varázsát. :)
2014. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó de még csak az anime 156. részénél járok és nem akartam előre olvasni! Azért szerintem ez érthető...
2014. márc. 7. 10:19
 5/7 anonim válasza:

érthető.

de türelem rózsát teremt ;D

2014. márc. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Aryl ***** válasza:
Szerintem is olvasd végig. Ha nagyon spoilert szeretnél, akkor igen, meg fog halni. De a barátnőd ne nagyon szólja el magát. Olyat meg főleg ne mondjon, hogy ,,Juvia cseszheti." Mert nincs igaza.
2014. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gruvia ***** válasza:
A barátnőd fogja be és nem fog meghalni csak egyszer de akkor se igazán mert utána mégse szóval összességében nem nem fog meghalni. Hála a magasságosnak. Azt nem élném túl.
2016. dec. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!