Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek hányan lehetnek...

Szerintetek hányan lehetnek még itt magyarországon akik néznek animéket?

Figyelt kérdés
mert ugye a viasat6 on is megy már a dragon ball z, meg a yugioh gx például, és nem tudom a nézettségtől függ a sorozatok, tehát hogy ha kis nézettsége van akkor leszedik a csatornáról, ha nagy akkor továbbadják, és nem tudom vajon hányan néznek, vagy mennyien lehetnek az animések mert tulajdonképpen az én osztályomba ha jól tudok mindent csak rajtam kívül 2 animés van tehát elég gyér, de nem tudom máshol vajon sokan lehetnek?

2014. ápr. 27. 14:44
 1/7 anonim válasza:
En is animes vagyok, es nem egyet ismerek, bar szivem szerint en a neten nezek, mert ami a tvben megy az.. hat regi.
2014. ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az én osztályomban egy srác van, az alattunk lévő évfolyamon ugyanebben a tagozatban legalább 8-an vannak. Az unokatesóm első középsulijában az egész évfolyamon ő volt az egyetlen aki animéket nézett, az új sulijában meg arra néznek furán az osztályban, aki nem szokott nézni.

Szóval ez nagyon közegfüggő, de azért jópáran vannak. Csak van olyan, aki nem vallja be, merthogy "az milyen gáz/gyerekes/marhaság"

2014. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem :/ hát csak jöjjenek/jöhetnek a válaszok, nyugodtan és igen tényleg van aki nem vallja be, nekem is ovlt ilyen osztály társam bár ott velem együtt 4en voltunk de 2en nem vállalták fel
2014. ápr. 27. 19:59
 4/7 anonim válasza:
hát... a húgommal, a barátnőmmel és annak barátaival olyan 8 animést tuti ismerek :DD (amúgy kitérve a "gyerekes" dologra, nekem arról csak az a véleményem, hogy mindenkinek megvan a saját ízlése, és emiatt meg nem kell leszólni a másikat ˇˇ)
2014. ápr. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 -Igazmondó- ***** válasza:
Keveset ismerek sajnos, mondjuk erdélyi vagyok :D
2014. ápr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a német tv-csatornákon anno sok animét néztem, magyaron elég keveset, mert egyrészt a magyar szinkronról elég negatív a véleményem, másrészt a DB meg a Yugioh x-edik szezonja pont nem különösebben érdekel. Azt is hozzá lehet számítani, hogy amit tv-ben vetítenek, azokat aztán csak ismételgetik és semmi új. Összefoglalva: nem igazán közönségcsalogató. A mai animések legnagyobb része amúgy már interneten néz animéket szerintem.
2014. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát kapásból nézzünk csak annyit, hogy az AA-n 1067-en vannak jelenleg online. És ez messze nem az összes. Szóval vannak rengetegen Mo.-n akik animefanok.
2014. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!