Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok hasonló animéket...

Tudnátok hasonló animéket mondani?

Figyelt kérdés

Ezekhez hasonló animéket keressek :)

InuYasha

D.Gray-man

Fairy Tail

Rurouni Kenshin


Előre is köszi a választ :D (a Slayers-et ne irjátok, azt nem fogom megnézni -.-)



2014. jún. 11. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lovely Complex

24 részes, mindegyik fent van a youtube-on.

2014. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok...

Az Inuyasha-ról készült film is (4)

2014. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Keress rá a shounen fight animékre, és azokból válogass.

Pl.

Yu Yu Hakusho

Saint Seiya stb.

2014. jún. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ, milyen szempontból keresed a hasonlóságot. Hangulat, sztori, világ, karakterek vagy csak simán shounen fightokat keresel?

Hangulat, világ(kép) szempontjából mindenesetre a DGM kapcsán az alábbiakat tudnám javasolni: Chrno Crusade, Fullmetal Alchemist, Kuroshitsuji, Soul Eater, Ao no Exorcist


Viszont első, Love.Com? O_o Azt meg hogy? Az egy romantikus vígjáték, mi köze a shounenekhez? Vagy azért írtad, mert akárcsak itt, az Inuyashában is csipkelődik egymással a főszereplő páros?

2014. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, azért írtam :D
2014. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lovely Complexet már néztem, de nem tetszett :( Az Ao No Exorcist-ot és az InuYasha filmeket is láttam (azokat nagyon szerettem :D):( Jah és amugy köszike mindenkinek a segítséget! ^^ Lesz elég anime nyárra ;) *-*
2014. jún. 13. 16:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Shura no toki

Kekkaishi

2014. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A 4. válaszolonak válaszolva (ez furin jött ki O.o) Shounen fight animéken belül a történelmieket szeretek nézni. Szóval igy keresném a hasonlóságot ^-^x Jah és amugy nem birom az olyan szerelmes történeteket amikben a két szerelmes csipkelődik egymással, szóval ilyet légyszíves ne írjatok :)

Köszönöm az eddigi válaszokat (ismét) ^-^x

2014. jún. 15. 21:47
 9/12 anonim válasza:
Swords Art Online
2014. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

" Jah és amugy nem birom az olyan szerelmes történeteket amikben a két szerelmes csipkelődik egymással, szóval ilyet légyszíves ne írjatok"


Akkor minek írtad az Inuyashát? :) Abban ugyanis bőven van ilyen, de én nagyon élvezem, ahogy Inuyasa és kagome néhány másodperc alatt összevesznek, ma este is könnyesre röhögtem magamat a Riválisok c. (37.) rész végén, de lehet, hogy egy idő után unalmas lesz majd...


Amúgy én régen láttam néhány részt ebből az Animéből, kb. 10 éve, amikor az RTL reggeli adásában lenyomtak belőle minden nap egyet. Azóta csak homályosan emlékszek a történetre, de arra tisztán emlékszek, hogy élveztem, csak ugye beszüntették a részek leadását... Nem rég fedeztem fel, hogy a you tube-on fent van kevés kivétellel az összes rész és most elkezdtem az elejétől sorban nézegetni. Naponta 3-4 rész minimum megnézek.


Bocsi az offért! Amik még nem hangoztak el, azok közzül ajánlanám még a Bleach-et és a Kamisama Hajimemashitát, én még nem láttam őket, de elég pozitív kritikát kapott mind a kettő és ha az Inuyashával végeztem, akkor megnézem ezeket is. A Bleach összes része fent van Indavideón, de a You tube-on is rengeteg fent van belőle, a másikra még nem kerestem rá, de biztosan vannak fent bőven abból is részek valamelyik videó megosztó portálon.

2014. aug. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!