Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Sötét barna, lila, és vörös...

Sötét barna, lila, és vörös hajú anime csaj?

Figyelt kérdés

Mondoconra szeretnék menni és olyan karaktert keresek ami nem ez az aranyos kislányos:D első sorban esetleg a narutoból keresnék valamilyen ilyen karaktert de amugy bármi jöhet

Hajszín inkább a barnához hasonlítson de az se baj ha kicsit eltérő

Nekem hosszú a hajam de ha rövid a karakternek nem nagy probléma



2014. júl. 3. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ha Mondoconra mennék mindenképpen Konnan-nek öltöznék be. A te esetedben a hajszín nem stimmel, mert neki ugye kék a haja, te pedig barnásat keresel, de ezen kívül szerintem minden passzol. Aranyos kislány biztos nem, mert

1, már egy felnőtt nő

2, az Akatsuki elsők közötti tagja

És persze rengeteget kellett szenvednie, mégis tök erős, méltóságteljes, nem mellesleg gyönyörű. Meg S szintű körözött bűnöző, ráadásul az a papír technika se semmi:D

Ja és persze hátha összeszedsz ottt egy helyes Pein-t:DD

2014. júl. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azért ha cosplayt akarsz akkor alap dolgok hogy: Keress egy olyan karaktert akit ismersz, szeretsz, ha rákérdez valaki valamire vele kapcsolatban válaszolni is tudsz nem csak pislogsz mert azt sem tudod mi van. (Sok ilyennel találkoztam)

Nem árt olyannak öltözni amiből nem lesz millió másik a Mondoconon, tehát pont ne a Naruto és társai legyen.

2014. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2014. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!