Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Black★Rock Shooter...

Black★Rock Shooter anime milyen?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az elvontabb, sötét hangulatú animéket pl. Tokyo Ghoul, Rainbow, Attack on Titan stb.

Szerintetek milyen ez az anime? Van mondanivalója, és nem gyerekes? persze nem hasonlítható az amlített animékhez, de belekezdenék



2014. okt. 24. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Én két rész után dobtam. Nem mintha nagyon rossz lett volna, de meglehetősen elvont volt, és engem nem tudott lekötni.

Slice of life, tehát egy átlagos lány a főszereplő, és az érzelmi vívódásait ábrázolja az anime harc formájában.

Eléggé picsogós is, arra készülj fel...

Sötét hangulatúnak én nem mondanám (legalábbis rám nem volt ilyen hatással)

2014. okt. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, pár részletet láttam az egyik harcjelenetből és megtetszett. Szm belekezdek, de lehet én is dobni fogom :D
2014. okt. 25. 13:58
 3/5 mamacsom ***** válasza:
Nekem személy szerint erdekes egy anime volt..(vegig neztem)T-T viszont nekem egyszerre sok volt..hiaba van par resze, ha jol emlekszem 11? nekem faraszto volt..es ertelmetlen..de amuigy a rajzolasa kifejezetten tetszett^^
2014. okt. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

1.válaszoló

"érzelmi vívódás"?? ezek komolyan megőrülnek, nekem nagyon tetszett és tudnám ajánlani

2014. okt. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Harmatgyenge anime, feleslegesen felfújt problémákkal. Végignéztem mert ajánlották, de számomra fárasztó volt a sok műdráma.
2015. jún. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!