Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyek a Girls und Panzer OVA...

Melyek a Girls und Panzer OVA részei?

Figyelt kérdés
Úgy tudom van hat de én még csak eggyet találtam és a kalózöbölben sincsenek fenn.

2014. nov. 2. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, 6 darab OVA van, de magyar felirat csak az első 2-höz van. Ha jól emlékszem, az indavideon fent van a 2 feliratos rész.


SPOILER!

1. rész fürdőruha vásárlásról szól (magyar felirattal)

2. rész sátrazásról, vízparti kikapcsolódásról szól (magyar felirattal)

3. rész a Oarai hajó bemutatásáról/működéséről szól

4. rész elég rövid, az Ankou táncot mutatják be az elejétől a végéig

5. rész A Pravda elleni mérkőzésen történt felderítésről szól. Azt mutatja be, hogyan derítette fel a terepet Ervin és Yukari

6. rész Ki mit tud?-on mérettetik meg magukat egymással az Oarai lányok. Itt nem akarom lelőni a poént, de bundázás van a végén! :D


Közben megjelent egy OVA Anzio is. Ez a többitől külön álló OVA rész, ami az Anzio elleni csatát dolgozza fel. Ez a meccs benne van az alap sorozatban is, de ott nem mutatják. Regisztráció után tudod letölteni a Dragonhall oldaláról.


Panzer vor! :D

2015. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!