Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek is jobb volt a...

Szerintetek is jobb volt a Sword Art Online 1. évada mint a 2. évad?

Figyelt kérdés
vagy csak nekem tűnik jóval gyengébnek az 1.évadhoz képest

2014. nov. 5. 05:32
 1/5 anonim ***** válasza:

"Álltalában" a folytatások gyengébbek persze nem mindegyik animénél vagy filmnél.

Nekem a 2. évad első fele (modern fegyveres) jobban tetszett mint az előzőben (bár a kardpárbajok is jók voltam).

De ez a tündéres rész ismét... az 1. évadban végigszenvedtem de a 2.-ban az első rész utcán dobtam.

egyszerűen utálom a fantasyt...

2014. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is az első évad jóval érdekesebb volt. Valahogy azt a hangulatot nem sikerült átadniuk a Sinon-os történetszálban, de már az ALO-s részekben sem annyira. Nekem úgy tűnt, hogy a GGO szálat elnyújtották, mint a rétest, bár ennek ellenére is élveztem, de lehetett volna sokkal jobb is. Én nagyon szeretem a fantasyt, úgyhogy semmi bajom nem volt az Excaliberes részekkel, sőt az a néhány epizód jobban tetszett, mint az előtte levő fél évad. Összességében még nem írnám le teljesen a sorozatot, látok még reményt arra, hogy ismét magára talál. Kíváncsian várom az elkövetkezendő részekben a Mother's Rosario szálat, amiben Kirito szorul háttérbe.
2014. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb volt!

A GGO-ban 1-2 napról van szó talán egész történetben. Lassan halad. Én addig néztem most, hogy XaXa-t legyőzte. Megvárom mi lesz a vége aztán eldöntöm.


Ha az első évad első felét kéne pontoznom 10/10 kapna

második felére 10/4

GGO 10/7 adnék

2014. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Firedoom ***** válasza:

A harmas tokeletesen pontozta!

Az elso evad elso fele volt a legjobb, azt semelyik masik epizod meg sem kozeliti.

Az elso evad masodik fele szerintem eleg gyengere sikerult, de nezheto.

A masodik evad elso fele nem volt rosz, a masodik fel maradjunk annyiban, hogy erdekes.

2014. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az előttem lévővel értek teljesen egyet, az első 14 rész az valami zseniális, nagyon jó a hangulata, meg minden, de azért a többit is végig néztem :D
2015. jan. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!