Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem tudom mi ennek A mangának...

KimiKomi kérdése:

Nem tudom mi ennek A mangának a neve, valaki segítség?

Figyelt kérdés

Csak annyira emlékszem hogy a fiú és a lány találkozása úgy volt hogy a lánynak iskolamenet nagyon melege volt és a vasútállomásnál majdnem elájult de volt egy fekete hajú fiú aki elkapta.A fiú odaadta a lánynak a fagyiját és kért cserébe egy csókot.A lány tétovázott de az arcára adott egy puszit,majd a fiú a haverjaival együtt elment de a fiú visszafordult és a jobb vagy a bal karjával integetett amin volt egy tetoválás (a tetoválás a kézfején volt és az ujjain).Egy iskolába jártak és újra találkoztak.Meg még annyira emlékszem hogy a lány a szünetben titokban megleste a fiút de ő észrevette majd leült mellé és megfogta a lány kezét úgy mint azt ahogy a párok szokták.A lány elpirult a fiú meg megkérdezte hogy "Ez az első alkalom hogy megfogod valaki kezét?!".

Csak ennyire emlékszem belőle aki tudja kérem hogy segítsen!:)

Ja és szerintem ez a manga van magyarul is de lehet hogy csak angolul találjátok meg.



2014. nov. 12. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, de keress rá mondjuk mangafox.me-n.

Szűkítheted a keresést, hogy shoujo-ra keresel rá és bejelölheted még a school life-ot, mivel suliban történik.

2014. nov. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy ha magyarul olvastad, a mangák többségét felpakolják animeaddicts.hu-ra, ott is keresgélhetsz a fentiek bejelölésével.
2014. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösui,az animeaddicts-on mát kerestem de nem találom most akkor kipróbálom a mangafox-ot.
2014. nov. 14. 15:18
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,végül megtaláltam mangafox-on.Ha valakit érdekelne akkor itt a neve:5-tsu no Hajimete - Ubawarete mo Ii, Kimi ni Nara

Ez egy egy fejezetes romantikus manga.

2014. nov. 14. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!