Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek melyik anime tetszik...

Nektek melyik anime tetszik jobban? Parasyte vagy Tokyo Ghoul?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a Parasyte még csak a hatodik résznél jár, de kíváncsi lennék ki, hogy gondolja.

2014. nov. 16. 20:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Most már láttam mindkettőből sokat parasyte sokkal jobb nem idegesítő a föszereplő mint a Tokyo Ghoul-ban gyengeségre bénázásra értem harc közben 2 rész után már ki kellet volna csinálni... Hajrá emberiség...
2015. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 koszegi norbi válasza:
13%
az a parasyte a tghoulnak a koppintássa a tghoul az eggyik kedvencem de az a parasyte nagyon szar
2015. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, kicsit utánanézhetnél mielőtt ilyet mondasz :D

Max fordítva, mert a Parasyte egy 1990-ben indult mangából készült, míg a TG 2011-es.

2015. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Parasyte, egyszerűen óriási anime, nagyon tetszik.

Tokyo Ghoul meg nekem nagyon nem tetszik, amilyen hypeja van sokkal többre számítottam, ez gyenge.

2015. jún. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 tolnaidavid12 válasza:
0%
a Parastyle az jobb és a tokyo ghoul szar mind a ketöt láttam de a tokyo ghoul tul van hypolva ja és a harcok is bénák xd ugyhogy Parastyle az jobb csak halgass bele a zenékbe vagy az openingbe ja és a harcba se bénáznak mint a tokyo ghoulban ja és a tokyo ghoul a legroszabb openingje van a világon ja és a Parastyle a legjobb története van ugyhogy aszt mondom aszt válaszd
2015. aug. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 gyutai balázs válasza:
Szerintem a Parasyte, nagyon jó horror és tényleg szomorú is... OST-ok jók.. Egyedi... a TGről meg nem vettek át semmit.. Erre szavazok
2015. okt. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Parastyle nekem jobban tetszett. Régen is ajánlották már sokan, de valamiért nem akartam megnézni. Nos, azóta rá szántam magam és az egyik kedvencem lett. :D
2015. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Parasyteee ezerszer jobb... az legalabb befejezett..
2016. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!