Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » SPOILER! Végig néztem a...

SPOILER! Végig néztem a Nana-t. Kíváncsi vagyok, hogy hol tart a manga?

Figyelt kérdés
Sajnos az angolom nem túl jó így csak részleteket tudok. Pl. : hogy Hachi-nak két gyereke lesz de az, hogy melyik kitől nem tudom. Azt is tudom, hogy Ren meghal és, hogy Nana új életet kezd hosszú szőke hajjal külföldön, de hogy mi lesz vele azt nem tudom... és azt se, hogy mi lesz a többiekkel pls ... infot kérek.

2014. dec. 2. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Én nem olvastam a mangát, de érdekelt a történet, ezért néhány fórumon meg honlapon utánaolvastam, mi történik.


Ha jól értettem/emlékszem, akkor hivatalosan Hachi mindkét gyereke Takumi-tól van, de láttam már mindenféle teóriát, hogy valójában ki az apa, sőt, hogy ki az anya. Olvastam olyat teóriákat is, hogy a kis Ren-nek valójában nem is Hachi, hanem talán Reira az anyja, mivel a két gyerek túlságosan hasonló korúnak tűnik, és Ren nem is Hachival él, hanem Takumival Londonban, ahol feltűnően jóban van Reira-val. Ezek persze csak fan teóriák. :)


Úgy tudom, Nana nem új életet kezd, hanem egyszerűen eltűnik, és nem nagyon tudni róla semmit.


Egyébként a mangaka betegsége miatt már évek óta áll a történet, és bár úgy tudom, a kórházból már kiengedték az írónőt, még mindig nem biztos, lesz-e folytatás. Mintha olvastam volna, hogy mindenképp be szeretné fejezni, de ki tudja, mi lesz. :C Én ezért is nem olvasom; túl sok kedvenc mangámat hagyták befejezés nélkül, több ilyenbe nem kezdek bele. :D

2014. dec. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm n.n
2014. dec. 3. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!