Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vampire knight fanok! Mit...

Vampire knight fanok! Mit olvasnátok?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mi lenne az, amit szívesen olvasnátok a vampire knightról? Milyen dolgoknak örülnétek, ha lennének egy blogon? Úgy értem olyan dolgok amiről nem tudtál, vagy olyan dolog, amit nem értettél meg... Vagy valami érdekesség... Tehát minden jöhet amit olvasnál a VK-val kapcsolatban.

2014. dec. 11. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem a szerelem kérdés. (Zero+Yuki) az sok embert érdekelne!
2014. dec. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a Zeki, azaz a Zero x Yuuki témára szavazok.
2014. dec. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A mangáról is beszélhetnénk.
2014. dec. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit a legszívesebben olvasnák akárhol, az egy mondat lenne: Jön a VK 3. Évadja!

Mert már el kéne.

2016. jún. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Eszter 202 válasza:

Nem tudom, hogy még kíváncsi vagy-e a dologra, de azért válaszolok, mert szívesen nézegetnék pár dolgot. Ugye az alapok, mint az adatlapok, képek, zenék, tesztek gondolom megvannak. Fanfictionokat mind fordítást és magyar írást szívesen olvasnék minden témában. Manga fordításhoz kell engedély? Ja és szerintem sokaknak tetszene ha nem csak letölteni lehetne a dolgokat, hanem online olvasni.

Ezek persze csak az én ötletem,remélem hasznosat vetted! 😃

2016. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!