Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animét érdemes elkezden...

Melyik animét érdemes elkezdeni nézni? (sok cím) Lehetőleg normális válaszokat.

Figyelt kérdés

Már régóta akarok animét nézni,de nem tudok választani.Segítenétek,melyiket érdemes?


Robotics;Notes

Blood Lad

Hidamari Sketch

Higashi no Eden

Wagaya no Oinari-sama.

Taishou Yakyuu Musume

Ai Mai Mii

Hidan no Aria

Nanatsu no Taizai

Angel Tales

To Heart


Előre is köszi!



2015. jan. 13. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

hmm... csak a Hida no Ariat ismerem, de nekem nem tetszett, nagyon rossz, köztük van a top legsz4rabbak között.

Nem ajánlom!

helyette ajánlom:

Mirai Nikki - ez is full romantikus és jók a harcok is, bár nem hasonlít azokra amiket írtál kicsit durvább, első animének nem ajánlatos :D

Black Bullet - ez is jó, nekem kedvencem

Angel Beats! - közepétől romantikus, full dráma zsepit készíts, akció is van és nagyon vicces

Anohana - ez is siratós :D

Bocsi a többiről nem tudok véleményt, nem ismerem őket.

2015. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 2cool4scoole ***** válasza:

Nanatsu no taizai-n hát van benne egy kis dráma, rengeteg vicc, és még annál is több harc.

Mondhatom hogy a harcok nagyon jól sikerültek legalábbis nekem az első rész nagyjából elmondja a történetet és egyből a végén bunyó van és nem tagadom ez a két dolog fogót meg az egyik a története a másik a bunyók. :D


Én ajánlom :)

2015. jan. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A blood lad is nagyon jó! Huuu régen láttam!:) de nagyon ajánlom!! A viccek is elegendőek!:)
2015. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nanatsu no Taizai most fut, még nem ajánlom elkezdeni, bár egyik legjobb anime.

Blood Lad elég fajin anime nézz bele, lehet első része nem fog meg, de majd javul.

2015. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!