Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti is így vagytok ezzel?...

Ti is így vagytok ezzel? Választ várok mindenkitől aki látta a Durarara-t.

Figyelt kérdés

Én nem rég kezdtem nézni ezt a fantasztikus animét és azzonal Izaya belopta magát a szivembe :3. Igaz,hogy lány vagyok és ez is közre játszott,de szerintem ebben a bagázsban ő a legérdekesebb Egy cseppet sem érdekel a főszereplő sem a szöszi haverja. Igazából nagyon karakteresre csinálták Iyazat és roppant csalódott voltam amikor rá kellet ébrednem ,hogy nem ő a főszereplő :(.


Most öszintén csak én vagyok az egyetlen aki így van ezzel és csak vagy legfőképpen miatta nézi az egészet ? Sok választ várok és indoklást!Előre is kösz :)



2015. jan. 28. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy meddig láttad az animét, ezért próbálok spoiler mentes maradni. Nekem mindegyik szereplő bejött, talán Anrit az elején kicsit kevésbé kedveltem, és még mindig így vagyok ezzel. Egyszerűen szerintem a karakerek nagy része mind egy szórakoztató egyéniség, akiknek van valami defektjük. Na jó, Mikado egész normális, de derülnek még majd ki dolgok... Izayára rátérve viszont be kell látnom, hogy ő egyszerűen kiemelkedő, és a legmanipulatívabb karaktererek listáján is szép helyet foglalhat el. Ő tartja egyben az egész animét. Nélküle kb. az egész semmit sem érne. Mondjuk engem a történet, és annak a kibontakoztatása bilincselt le. Voltak érdekes fordulatok, és a végén minden szál szépen kibogozódott. Most meg izgatottan várom a második évad részeit.
2015. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele

kár hogy nem fordítottak rá több részt, mert szivesen megismertem volna jobban

2015. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Izaya engem mindig is végtelenül irritált, de valóban, fantáziadúsabb karakter, mint a főszereplők.

Ami az animében a legjobban lekötött, az a Celty-szál, a második évadban is egyelőre az a legjobb :)

2015. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!