Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogyan kell Animét készíteni?

Hogyan kell Animét készíteni?

Figyelt kérdés
Olyat mnit pl: Another, Mirai Nikki olyan animét hogy úgy mozogjon meg stb... ezt hogykell???

2015. márc. 14. 07:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milliárdos leszel, aztán fizetsz embereknek, hogy megcsinálják. Értsd egy Mirai Nikki sok ember nagyon sok órányi munkája, nem zsebpénz és nem házi barkács.
2015. márc. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Egy anime epizód kb. 35 millió Ft.
2015. márc. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ezt honnan tudjátok? Ó tudom már! Csak Youtubera akarom kirakni... szerintem nem nagy dolog letöltöm a Sony Vegas pro-t és Letöltök egy Anime ember képet... ennyi (szerintem)
2015. márc. 14. 10:32
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem miről beszélsz, Vegassal sokra nem mész, már After Effecterrel "probalkozhatsz" sok sikert. :D
2015. márc. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Majd ha rájövök honnan lehet letölteni a Sony Vegas-t Windows7-re akkor majd megpróbálom...
2015. márc. 15. 08:26
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
letölteni? nem megvenni? vagy csak a demót akarod kipróbálni?
2015. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem olyan könnyű, mit ahogy azt te gondolod kedves kérdező. A Sony Vegassal még nem is lenne gond, csakhogy először meg kéne rajzolnod az egészet képkockánként. Pl. azt, hogy valaki leül nem úgy rajzolod meg, hogy lerajzolod állva aztán ülve, hanem szépen az egész mozdulatsort ahogy görnyed, pillanatról pillanatra. Egy anime epizódon sokszor - a minőség érdekében - hetekig dolgozik több tucat ember.


Itt egy link arról, hogy néhány amatőr filmes mindössze 4 perces animációjának egyetlen rövid részlete hogyan készült: https://www.youtube.com/watch?v=0dWBXdQkEUA

A számok alul azt mutatják hány képkocka kellett ennyihez. Ha még így is megpróbálkoznál vele sok sikert kívánok. Ajánlom, keresd fel Fekete Danit neki volt egy animációs sorozata "Egy Akatsukis élete" cimmel a youtube-on. Kérdezd meg mennyit dolgozott egy egy részen.

2015. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem, csak az az egyszerű mód, hogy a fejemben képzelem el az Animét :D Mindegy azért köszönöm :D És igen a Demót akarom kipróbálni mármint sok ember ingyen torrentről tölti le a sonyvegas pro-t
2015. márc. 15. 18:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagy lerajzolhatod mangában, még ha nem is vagy túl tehetséges. :D (a hosszút kommentelő voltam :))
2015. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
úgy is megoldhatod hogy 3d programot használsz toon shaderrel, azzal el lehet érni animés hatást, csak meg kell tanulnod modellezni, textúrázni, animálni stb, én is úgy csinálom
2015. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!