Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Jó romantikus animék? Tudom,...

Jó romantikus animék? Tudom, hogy már sokszor megkérdezték, de nem érkezett olyan válasz amilyet én keresek.

Figyelt kérdés

Légyszi ha lehet írjatok mellé egy rövid jellemzést is,hogy kb miről szól.Nem tetszenek azok ahol olyan igen gyerekek még,meg a babaarcú fiúk. A pasinak legyen erős,férfias karaktere. Jöhet bármilyen jellegü,sulis,harcolós mind1.

Ezeket láttam:Inuyasha,Vampire knaight,Ao haru ride,Kamisama Hajimemashita,Bokura ga ita,itazura na kiss,special a,kimi ni todoke,kaichou wa maid sama,hakuouki,tonari no kaibutsu kun,naruto,noragami,clannad



2015. márc. 15. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért nem nézel szét netes ajánlókban? Én aztán nem vagyok egy nagy romantikus anime néző, de pl. a youtubeon több animefan is van, akinek vannak "Top 10" romantic anime listája, azokból válogathatsz, ott ők röviden jellemzik is őket, na persze nem árt ha tudsz jól angolul, hogy mit is hadarnak éppen az adott animéről. :-)


pl. itt egy:

https://www.youtube.com/watch?v=ndyRsKguMww


(ez egy kanadai anime vlogger fickó videója, de még tucatszám találsz ilyen ajánlóvideókat, csak keress rá mondjuk, hogy: Top 10 romantic anime.)

2015. márc. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a baj,hogy ilyen szinten nem tudok angolul,ráadásul itt általában az openinget rakják be,így még azt se tudom,kik a fő szereplők :D
2015. márc. 15. 14:25
 3/7 anonim válasza:
Vámpírlány szerelmes lesz az emberfiú és a vérére szomjazik közben,igy a fiú is belészeret. Ez volt a Fortuna Arterial. Remélem tudtam segíteni. :D
2015. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sem nézek sok ilyesmit de nekem ezek ugrottak be :

Au haru ride ( nagyon szép grafika, régen a két főhős bartáok voltak, több is volt ott mint barátség, de a fiú eltűnt hirtelen, most néhány évvel késöbb megint találkoznak... lesznek itt még érdekes dolgok )

Amnesia ( hát cím alapján egy lányról szól aki felkel egy nap és semmire sem emlékszik, az emlékeket és az ismerősöket vele együtt fedezükk fel, ujabb és ujabb sexy pasik jelennnek meg az életében, egy érdekes módon, biztos mindenki talál az 5 fiú közül magának valót )


Bokura wa Minna Kawaisou ( annyira nem sexy rossz fiú a főhös, de abszolút vicces aranyos szerelmi történet )

MIdori no hibi ( nem tudom hogy a megrajzolásával megelégszel e, de hidd el ha egyszer elkeded bele szeretsz s furcsa de igen vicces szerelmi történetbe... Szóval Seiji igazi rossz fiú és sosem volt ezért barátnője, de szíve mélyén jó ember és nagyon is akar egyet... Midori is látja ezt de nem meri leszólítani a fiút... Így külön külön de szenvdenek, míg nem egyik nap furcsa mód "elválaszthatatlanok " lesznek...Az első 10 percben ki is derül mi is történik velük...

Sakurasou no Pet na Kanojo ( abszolút romantikus és vicces, rengeteg humoros karakterrel... Egy nagyon furcs "kolesz" lakóiról szól a történet, és egy új lakóról Shináról, aki a koleszba érkezik, és rettenetesen tudatlan mindennel kapcsolatban főszereplőnk veszi kézbe az irányítást, és moderálja a gyönyörű tehetséget )

Sword art online ( nem tipikus romantikus anime, de bőven belefér a műfajba, kb csak a negyedik rész körül kezdenek kialakulni a dolgok Asuna és Kirito között, akik több ezer emberrel együtt egy virtuális valóság foglyai lettek több évre is )

Kaichou wa Maid-sama ( tipikus romantikus történet a szegény soból származó felszolgáló és a sexy titokzatos gazdag fiú között )

Ookami Shoujo to Kuro Ouji ( tavai anime, ami grafikája remek, vicces és szorakoztató, a főszereplő lány h beilleszkedjen azt hazudja a "suli hercegével" jár, ám mikor kiderül a fiú nem árulja el a főhősnőt, és segít a hazugságban, viszont ennek ára van... :DD )

Tonari no Kaibutsu-kun ( átlagos történet, remke szorakoztató karakterekkel, föhősnőnk érzelmek nélküli tanulógépnek látszik, míg nem valahogyan egy furcsa szituációba keveredik a suli gaztevőjével, aki a lány akarata ellenére örök barátjáva fogadja... ezek után már csak alakulnak az érzelmek közöttük, lesz itt minden szerelem, tanulás, verekedés, és persze az elmaradhatatlan CSIRKE :D)

sajnálom de most csak ezeket tudom ajánlani remélem valamelyik elnyeri a tetszésed, ha igen nyugodtan írd meg :) Sajnálom de nem sokat ismerek :/

2015. márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönööm :)
2015. márc. 16. 22:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Lovely Complex

Ez nem pont az a kategória, amit pont keresel, de romantikus és ha még nem láttad muszáj megnézned! Ez volt kb. az első anime amit láttam és azóta is ez az örök kedvencem.

Van egy lány Koizumi aki nagyon magas, a legtöbb fiúnál is magasabb meg van egy fiú, Otani, aki viszont nagyon alacsony. Először csak barátok, de aztán Koizumi beleszeret Otani, majd végül sok-sok bénázás és visszautasítás után összejönnek. Nekem nagyon tetszik a történet is, mert jól szemlélteti mindkettőjüknek a magasságából adódó Komplexusát és ami a legjobb benne: A humor. Egyszerűen zseniális, hogy nincsen semmi túl drámaiasítva, nem csöpögnek egymás folyton, hanem mindketten lököttek.

2015. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ore monogatari - egy erős magas srác. Megnemértett. De a lány első látásra beleszeret. Szerintem ez az egyik legjobb a témában.


Kaichou wa maid-sama: iskolaelnök lány pléboly srác szerelmi története.


Tonari no kaibutsu-Kun

2022. dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!