Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kimi no Todoke anime és manga...

Kimi no Todoke anime és manga közti különbsége jelentős?

Figyelt kérdés
Mivel az animében lévő lezárással nem vagyok teljesen elégedett, ezért szeretném elolvasni a mangáját is. Úgy tudom, hogy a 71. résznél van új, legalábbis onnantól nem csinálták meg animében. A kérdésem az lenne, hogy amíg tart a film, tehát a 70. manga részig, sok különbség van az anime és a manga között? Kezdjem a manga elejéről vagy nyugodtan folytathatom a 71. résztől?

2015. márc. 28. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Állitolag nincs nagy különbség...Megkérdeztem, hogy hol nézted végi, mert nnem találtam meg magyar felirattal az utolsó nem is tudom mennyi részt...
2015. márc. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A 47. fejezet a mangában már nincs benne az animében. :)

Az első 11 kötetet dolgozza fel az anime.


Egyébként pedig kb. semmi különbség nincs a manga és az anime között, szóval nem kell újraolvasnod.

2016. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!