Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miert van az hogy nézek egy...

Miert van az hogy nézek egy animét es el sírom magam? Animét rajongók a véleményezésre lennék kiváncsi szóval mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Miert van az hogy néztem például a Paradise Kiss-t es az utolsó 5 percet végig sírtam ? Nekem szomorú volt hogy otthagyták egymást es hogy a fiú a kosztüm tervező egy musical-ban es azt nézik meg nászuton Yukari es a férje es hogy vígjáték de ő sírni fog rajta es en is elkezdtem sírni es ahányszor rá gondolok erre a befejezésre sírni kezdek pedig nem is vagyok sírós. És erre lennék kiváncsi hogy ez miert is van es csak az animéken szoktam sírni. Mi a véleményetek? Miert van ez?

2015. ápr. 5. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Miert van ez? Mert 12 eves kislany vagy, azert.
2015. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Mert ez a lényege az összes sorozatnak/filmnek/animének, hogy valamilyen érzelmet kihozzon belőled. Ha csak fapofával végigülöd akkor annak nincs sok értelme. A Paradise Kiss is direkt így lett megalkotva, Yazawa Ai tökéletesen tudja kontrollálni hogy éppen mit kell érezned az adott jelenetnél.


Én is gyakrabban tudok animének sírni, mint mondjuk filmeken. Pedig elvben a filmeknél kéne bekapcsolni az empátia dobozkának, de valamiért akkor kussban ül a sarokban.

2015. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm a 2. Válaszolónak! Első válaszoló mi bajod van? Csak kérdeztem nem kellett volna válaszolni!
2015. ápr. 5. 16:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Es neked mi a véleményed ( 2. Válaszoló ) az utolsó részről? Szerintem azt elhagyhatták volna azt hittem hogy a 11. Rész az utolsó. Es Isabella és George járnak ? Vagy nem? Nem értettem hogy azt mondja hogy a szerelem egy nőnek a legfontosabb. Akkor ők melegek? En azt hittem hogy Yukari kinyitja az ajtót azzal a kulcsal amit kapott es George lep ki az ajtón. Es ha szereti miert nem megy hozza hogy mondta hogy vígjáték de ő biztos sírni fog rajta mert George a kosztümtervező...
2015. ápr. 5. 16:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, 5 éve láttam a Paradise Kisst, így már halvány lila gőzöm sincs mi volt a vége :D


Viszont ajánlom a Gokinjo Monogatari, ami egy kevésbé ismert Yazawa Ais anime, valamiféle elődje a Paradise Kissnek. Igen, egy kicsit régi (95-ös :D), de attól még a hansulata ugyan olyan. Vicces, de romantikus is és több szereplő is visszaköszön benne :)

2015. ápr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi megnézem!
2015. ápr. 5. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!