Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Another (anime) kérdés (? )

Another (anime) kérdés (? )

Figyelt kérdés

Őszintén megvallom, a negyedik résznél egyszerűen abbahagytam az animét, mert szabályosan félek végignézni. Mondjuk tény, hogy nem bírom a horrort.


Szóval mivel írásban valószínűleg meg tudom emészteni, valaki leírná nekem, hogy mi történik ezután? A rész vége az volt, hogy a Mizuno nevű ápolónő lezuhan a lifttel.


A válasz(oka)t előre is köszönöm!



2015. ápr. 21. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem annyira durva, nézd meg! Nem tudod mit hagysz ki!:)

Pedig az Another tényleg nem annyira durva, de hidd el jobban át adja, ha nézed vagy olvasd el a mangát, ha azt jobban megemészted!Amúgy elég érdekes a vége és ezt így nem ér le lőni...:D

2015. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is kíváncsi vagyok, de egyszerűen rettegek. Még a liftzuhanást se mertem nézni, pedig csak a végén murdel meg a csaj.


Akkor azt hiszem megpróbálkozom a mangával.... (Ha rosszat álmodok, a te lelkeden szárad^^)

2015. ápr. 22. 07:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Én még soha nem láttam horrort, de ettől az animétől egy kicsit sem féltem. Szerintem bátran nézd meg :)
2015. ápr. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 B1nc1 ***** válasza:
Ha nagyon akarod akkor le tudom neked irni hogy mi tortenik az animeben. De jobb ha megnezed, jobban atadja a filinget :D
2015. ápr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg nem annyira ijesztő horror, főleg ha nem este nézed. :) Igazából ha a zenék nem lennének, akkor semmi ijesztő nem lenne benne. Csak a halálok.
2015. ápr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Animék nem ijesztőek semennyire -.-
2015. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:-)


Miért van olyan érzésem, kedves #6 válaszoló, hogy életedben nem láttál még animét? (Vagy éppenséggel csak és kizárólag moe kislánykák ugrabugrálását nézed?)

2015. ápr. 22. 14:12
 8/9 A kérdező kommentje:
Na végül végignéztem, és bár néha eltakartam a szemem, rémálmaim nem lettek tőle. Köszönöm a bátorítást! :D
2015. ápr. 23. 18:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Na ugye. :D A végén egyébként szerintem már inkább vicces volt egy-két halált, mint sem ijesztő. xD
2015. ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!