Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szereted az animéket?

Szereted az animéket?

Figyelt kérdés

2015. máj. 9. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem
2015. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

#1 Nem szereted, mert már láttál és nem jött be, vagy nem szereted, mert csak? Nem mindegy. Olyannal is találkoztam már, aki életében nem látott még animét, de utálja, mert a japánok hülyék:D Ezt logikát, fel nem fogom mi járt a fejében.


Amúgy igen. Persze találkoztam már pár csak mazochistáknak való művel, de mindenben vannak mélypontok.

2015. máj. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kedvelem az animációt úgy általánosságban, és ebbe belefér az anime is. De nem rajongok érte különösebben.
2015. máj. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem.

És hogy #2 kérdéseit is kimerírtően megválaszoljam:

Azért nem, mert nem szeretem a megalomániát, ami olyan jellemző ebben az irányzatban. Nem bírom magát a stílust, amit képvisel. Számomra nem szimpatikus az a kultúrális környezet, ami alapjául szolgál a legtöbbnek. De legfőképp azért nem szeretem, mert felkapottsága miatt úgy tukmálják az emberre, mintha legalábbis az alapműveltség része lenne, hogy tisztában legyél a legismertebb darabokkal.

2015. máj. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#2: De nem az volt a kérdés, hogy miért, hanem, hogy szeretem-e, és a válasz nem. Több kérdést látsz ott fent? Nem, akkor nem is kell kifejtenem bővebben.
2015. máj. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen
2015. máj. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen ^^
2015. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen :)
2015. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Jó, bocsánat, elnézést, hogy létezem. :D


Amúgy abban igazad van #5 válaszoló, hogy sokan erőltetik rá a másikra. Én nem szoktam, mert hadd döntse már el szegény ember, hogy mit akar nézni. De ha valakit érdekel a dolog, írogatok nekik címeket, hátha megtetszik nekik.

2015. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, DE nagyon is megértem azokat akik tartózkodnak tőle, ugyanis az animés közösség hazánkban az egész műfaj legaljára épül (többnyire). És azok az emberek akik az ilyen animéket nézik, azok többnyire tényleg elég irritáló személyiségek, és csakugyan hasonlóan negatív dolgokat képviselnek. A legnagyobb baj pedig ott van, hogy ez a réteg a legaktívabb. Szerencsére itt a GYIK -on és az életben is találkoztam már nem divataniméssel, úgyhogy még léteznek komoly emberek is ebben a műfajban :)
2015. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!