Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kissé morbid, groteszk animéke...

Kissé morbid, groteszk animéket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyan érdekelne, ami inkább csak hátborzongató, de nem gusztustalan. Tehát Corpse Party-féléket nem kérek szépen.

Az is tökéletes, ha az anime egyébként teljesen más műfajhoz tartozik, mégis megvan benne ez a ,,creepy" vonulat. (Ilyen volt pl. a Hyouka is, amennyire emlékszem.)



2015. máj. 13. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Higurashi

Első évad néhol elég véres, de nem vészes. 2. évad krimi és kevés vér van benne.


From the New World


Shiki

Vége kicsit véres, de nem vészes.


Tasogare Otome x Amnesia

Baccano!

Monster

Ergo Proxy

2015. máj. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A Shikin kívül (amit már láttam) mindegyik tervben volt, de így még nagyobb lelkesedéssel vágok beléjük. : D
2015. máj. 14. 00:29
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem Tokyo Ghoul.

Ha ez nem is hátborzongató, én nagyon szeretem.. :)

Kedveeeenc <3

2015. máj. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tokyo Ghoul azért nem írtam, mert abból inkább mangát ajánlanám. Anime nem lett valami jó szerintem.
2015. máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ritkán mangázom, de a Tokyo Ghoul esetében tényleg kéne, mert én is azt hallottam, hogy a manga zseniális (az anime engem annyira nem nyűgözött le, mint vártam :'3)
2015. máj. 14. 12:40
 6/10 anonim ***** válasza:
A Neon Genesis Evangeliont ajánlanám. Ez ugyan inkább lélektani, de a látványvilága eléggé groteszk, főleg a vége felé.
2015. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mahou Shoujo Madoka Magica
2015. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Narutaru. Morbid is, groteszk is... na jó, helyenként gusztustalan is. Mindenesetre ne ítélj az első két epizód alapján.


Meg az Another tetszett még nekem.

2015. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Monogatari széria, kezdve a Bakemonogatarival

663114- egy 7 perces szösszenet

Cossette no Shouzou

Death Parade

Durarara!!

2015. máj. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Az utolsót különösen, mert amiatt két, számomra új mű is bekerült a megnézendők közé. (A Death Parade meg a szívem csücske. <3)
2015. máj. 15. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!