Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki jó animét tud monndani!?

Valaki jó animét tud monndani!?

Figyelt kérdés

Valki tud olyan animét ami edetleg hasonlít a Hakushaku to Youseire vagy a Diabolik loversre vagy Brothers conflictra vagy a Fushigi Yuugira.....szóval ilyen romantikusokra de kissé perverzesre?! Nem ecchire gondolok vagyis nagyon ecchisre, amiben kilátszik a csaj melle. És ha lehet egy lány szemszögéből legyen...

Kösziii!

Bocsi ha érthetetlenül írtam!



2015. máj. 21. 17:06
 1/5 anonim válasza:
Talán a Strike The Bloodt tetszene. Kicsit perverz, de nem az ecchi kategória.
2015. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hümm...uta no prince sama maji love,kamisama hajimeshita,Yamato Nadeshiko Shici Chenge,Skip beats,ookami shoujo,Amnesi,Fruits basket,Kaichou Wadisama,Chugo Chara,Noragami,Code breakar,Kagami No asobi,Kaleido Star,Nagi no asakura,Arcana Famiglia,Akatsuki No Yona,És egy nem romantikus de nagyon nagyon imádott animém:Magi:Labhirint of magic
2015. máj. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Istenem annyira aranyosak vagytok hogy válaszoltatok de nár mindet láttam amit leírtatok! De azért köszi <3
2015. máj. 22. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg az Inuyashát.

Van benn egy elég perverz szereplő. :)

2015. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már azt is láttam de köszii hogy válaszoltál <3
2015. máj. 24. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!