Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ao No Exorcist című animéhez...

Ao No Exorcist című animéhez hasonlót mondanátok?

Figyelt kérdés

Lehetőleg ne ilyen gagyi legyen. Hanem a szereplők legyenek kidolgozva, ne ilyen krisz-kraszok legyenek.

Ha segít láttam már a Hataraku Maou-samat is (de ez nem tetszett kifejezetten a karakterek kidolgozása miatt, itt a külsőre gondolok), meg a Kuroshitsujit is.



2015. jún. 15. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy és mennyire bírod a drámát? >:D

Most új: Owari no Seraph, ha a Kuroshitsuji tetszett kinézetre ez is fog. A manga gyönyörű (a szemem kifolyik), de az anime (11 ep atm) is nagyon szép. [link]


Ha olvasnál valami jót: TOKYO GHOUL, az anime egy rakás szar de a manga storyja beszippant és kicsit durva is, szal ajánlanám 16+, ja és sírni fogsz. a rajz stílus nem ez a Kuroshitsuji-szép, de imádni fogod mert olyan hangulatot ad. [link]

[link]


Rövid anime amit érdemes megnézni csodaszép animáció, jó zene: Zankyou no Terror https://www.youtube.com/watch?v=KDtA8aYjzzM - Sírni fogsz


Lightosabb storyért Toaru Kagaku no Railgun - ez egy spin off de az eredeti az egyenesen uncsi. Ez elég izgi. Nem hiszem h sírós, de megmozgatja az érzelmeket. Mostmár több season is van. Sokáig kedvencem volt.

[link]


Parasyte, ez body horror, de jó. Látványos karakterfejlődés, meg alapból érdekesek. Van benne tragédia. - de ha Ao-t kiálltad ez nem lesz probléma.

[link]


Ha vmi hosszút kipróbálnál ami ad valami biztos pontot az életedben (nem a one piece lol) akkor a Detective Conan igérem lesz mit nézni én most a 743. epizódnál tartok és le vagyok maradva :D ja ne feledjük a 16-17 filmet.

Ez az anime régóta fut, eleinte az animáció hagy maga után kivánni valót, de javul látványosan (nagyon vicces).

[link]


Egyenlőre ennyi, mangát több jót tudok, ha esetleg van pontosabb fogalmad arról mit szeretnél írj :D

2015. jún. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ohh nagyon szépen köszönöm, hogy tudtál segíteni! Nagyon tetszenek amiket elküldtél :)
2015. jún. 17. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy volt ami tetszett! Ha kell még írj nyugodtan, privátba is akár!
2015. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írtam privátban. Ha van időd tekintsd meg :)
2015. jún. 18. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!