Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az Attack on titan-ban Mikasa...

Az Attack on titan-ban Mikasa és Levi testvérek?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert ugyanaz a vezetéknevük

2015. júl. 12. 14:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ezt igazából nem lehet tudni, lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. A wikin is azt írják, hogy a kapcsolatuk ismeretlen. A valóságban is van olyan, hogy vkiknek ugyan az a vezetéknevük, de semmi közük egymáshoz.
2015. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Volt régen egy harcos család/klán, az Ackerman, akik a legelső király szövetségesei voltak,de mikor az kimosta az emberek agyát, akkor az Ackermanékét nem tudta, így elkezdték vadászni őket. Akik túlélték, azok szétszóródtak és meghúzták magukat.

Úgy mint Mikasa szülei vmi kis erdei házikóban.

Levi apja ismeretlen, de az anyját ő is kiskorában vesztette el, az utolsó élő közeli rokona meg Kenny volt.

Tehát valszeg nem testvérek.

2015. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem...köszi a válaszokat ^-^
2015. júl. 12. 15:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Kizárt, Levi anyai ágon Ackerman, és a központi város alatt született, míg Mikasa apai ágon, ráadásul déli születésű.
2015. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak azért nem tudtam ezt mert még nem láttam végig ^-^
2015. júl. 13. 17:04
 6/12 anonim ***** válasza:

Az Ackerman család még a sztori kezdete előtt két részre szakadt, az egyik a Maria falhoz költözött, innen származik apai ágon Mikasa. Rivaille jóval beljebb született egy lecsúszott Ackerman lánytól, és a földalatti városban nevelkedett.

Ha testvérek lennének, egyrészt kijönne Rivin is az ázsiai vér, másrészt a szüleik kb. irreálisan idősek lennének a kinézetükhöz képest.

2015. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én arra tippelek, hogy unokatestvérek lehetnek.
2016. jan. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem....köszönöm a válaszokat
2016. jan. 28. 15:40
 9/12 Mina71 válasza:
Szerintem vér rokonság van köztük . Most gondoljunk bele ha ugyan abból az "ősi" családból származnak .
2017. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam
2017. febr. 18. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!